Tesettür Ay

Zehrace Tesettür Abiye Modelleri

Zehrace Tesettür Abiye Modelleri

Abiye, tüm vücudu kaplayan tek parça bir kıyafet olduğu için tesettür giyimine sahip bayanların en çok tercih ettiği giyim ürünleri arasındadır. Yoğun bir kombin gerektirmediği ve kolay bir giyime sahip olduğu için de tercih edilmektedir. Zehrace tesettür abiye modelleri, muhafazakar bayanların en çok tercih ettikleri modeller arasında yer alıyor.

Zehrace, Türkiye’deki en köklü muhafazakar giyim firmalarından biri olarak hizmet vermektedir. İzmir merkezli bir giyim firması olan Zehrace, ülke genelini kapsayan bir satış ağına sahiptir. Uzun yıllardır tesettür kıyafet ve aksesuarları üreten Zehrace tesettür abiye modelleri için en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Firmanın ürettiği modeller farklı yaş gruplarından bayanlar tarafından tercih ediliyor.

Zehrace’yi Farklı Kılan Nedir?

Bilindiği gibi, tesettür tarzı son yıllarda gittikçe yaygınlaştı. Başta genç kuşak olmak üzere birçok farklı kesimden bayanlar muhafazakar yaşam tarzının etkisiyle tesettür giyimini tercih ediyor. Dolayısıyla bu giyimde birçok farklı çizgi ortaya çıktı. Ancak Zehrace, eski ve köklü bir firma olarak diğerlerinden ayrı bir çizgiye sahip.

Zehrace’nin tasarımlarında muhafazakar yaşam tarzına uygun çizgileri korumaya dikkat ettiğini görmek mümkün. Zehrace tesettür abiye modelleri aşırı dikkat çeken renk ve desen tasarımlarına sahip değildir. Firmanın temel prensibi, tesettür tarzını muhafazakar yaşam standartlarına uygun ve bu tarza sahip bayanların estetik anlayışına uyacak biçimde yansıtmaktır.

Zehrace tesettür abiye modelleri, diğer birçok model gibi abartılı desenlere, parlak renk ve baskılara sahip değildir. Bunun yanında, Zehrace’nin tasarımcıları sadeliği tekdüzelik olarak algılayan bir anlayışa da sahip değildir. Firmanın kataloglarında muhafazakar yaşam tarzının gerektirdiği sadeliğin estetik ile hoş bir biçimde uyumlandığını görmek zor olmayacaktır. Zehrace tesettür abiye modelleri bu ilkeye uygun olarak tasarlanmaktadır.

Tasarımlarda Ön Plana Çıkan Detaylar

Alaturka motiflerin ve Osmanlı desenlerinin Zehrace tesettür abiye modelleri tasarımlarında kendine yer bulduğunu söylemek doğru olacaktır. Ancak Zehrace’nin tasarımcıları diğer birçok markanın aksine bu motifleri abartılı bir biçimde yansıtmamaktadır. Kataloglarda boydan boya dantelle işlenmiş ve göz yormayan motifleri görmek mümkündür.

Diğer modeller için Zehrace kategorisini ziyaret edebilirsiniz..

Tek renk modeller de Zehrace tesettür abiye modelleri arasında ilgi çekiyor. Kemer, fular, eşarp gibi aksesuarlarla kombinlenebilecek olan bu modeller liladan pudra rengine kadar birçok farklı renk seçeneğiyle üretiliyor. Bazı modellerinde çiçek, sarmaşık gibi desenler bulunsa da bunlar göz alıcı bir biçimde üretilmiyor. Dolayısıyla bir yandan estetik bir görünüm sağlanırken diğer yandan muhafazkar yaşam tarzının gerektirdiği sadelik korunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ