Tesettür Ay

Yavruağzı Tesettürde nasıl kombinlenir ?

Yavruağzı Tesettürde nasıl kombinlenir ?

Yavruağzı Tesettürde nasıl kombinlenir ?

Bir kombin yaparken en büyük önceliklerimizden birisi renk uyumudur. Bazen yaptığımız bir kombin sadece renk uyumsuzluğundan bile kötü durabiliyor. Renkler kombinler için bu kadar önemliyken bizde bu yazımızda sizlere, tesettür giyimde yavruağzı rengini nasıl kombinleyebileceğinize dair birkaç tüyo vereceğiz.

Yavruağzı çoğu markanın özellikle katalog çekimlerinde kullandığı bir renktir. Yavruağzı renk olarak naif bir görüntü sergilemenin yanında sempatik bir görünümde sağlar.

Uzun süredir tesettür giyimde modasını koruyan yavruağzı renginin nasıl kombinlenebileceğini de merak etmeyen yoktur.  Sade ve şık bir görüntü elde etmek isteyenler için yavruağzı açık tonlarla kombinlenebilir. En çok yakıştığı renkler ise krem ve beyaz rengidir. Beyaz renginin keskin görünümü yok etmede yavruağzı çok başarılı bir renktir. Şayet ben beyaz değil de daha hafif bir ton istiyorum derseniz de kesinlikle kullanmanız gereken renk kremdir. Krem rengi ile yavruağzı birlikte kullandığınızda zarif durmanızın yanında huzurlu bir görünümde sergilemiş olursunuz.

 

Önerdiğiniz kombinler bana göre değil, ben yavruağzını biraz daha canlı tonlarla kullanmak istiyorum diyenleriniz içinde önerimiz bulunmaktadır. Yavruağzı gibi yine katalogları dolduran başka bir renk olan mint yeşilini kombinlerinizi canlandırmak için tercihleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Özellikle yavruağzı bir pardösünüz varsa mint yeşili bir eşarp size bambaşka bir duruş katabilir.

Yavruağzının koyu renklerle de kombinlenebilir. Daha önce size genelde açık tonlardan bahsettik şimdi ise kombinimizi biraz daha koyu yapıyoruz. Hep sorulur “yavruağzıyla beraber siyahı nasıl kombinlerim?” diye. Aslında bu sorunun cevabı zannettiğiniz kadar zor değil.  Siyah bir gömlek üzerine yavruağzı bir ceket kullanarak çok şık bir kombin elde edebilirsiniz. Aynı zamanda yavruağzı renginde veya yavruağzı desenleri olan bir pardösünüz varsa üzerine siyah eşarp kullanarak da güzel bir kombininiz olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ