Tesettür Ay

Tuğba Venn 2016 Kap Modelleri

Tuğba Venn 2016 Kap Modelleri

2016 model Tuğba Venn Kap modelleri yine iddialı ve yine kendi tarzını yansıtıyor. Yeni modeller çok beğeniliyor ve talepler oldukça fazla. Tuğba Venn Kaplar bu yıl henüz şimdiden çok fazla ilgi görüyor. Model ve tasarımlardaki farklılık kadınların hemen ilgisini çekerken, senenin trendi kaplar, kadınların şıklıklarına şıklık katıyor.  Tesettür giyimi tercih eden kadınlar için pek çok yeni model mevcut. Geçtiğimiz yılın aksine 2016’ da açık renkler dikkat çekerken, tarzını yansıtmak isteyenler kısa sürede büyük ilgi gösterdi. Baharı kucakladığımız ve yaza girmeye hazırlandığımız şu günlerde, tasarlanan renkler, kadınların oldukça hoşuna gidecek.

Bisiklet yaka kaplar da Tuğba Venn’in bu yıl için en iddialı modellerinden. Üstelik kap modellerini incelediğinizde bir ince düşünce de dikkat çekiyor. Bu sene özellikle, modeller kadınların şal yapma olanağını da ihmal etmemiş. Şal ya da eşarp, kadınlar ne tercih edeceklerse kaplar ona göre tasarlanmış. Örneğin, hakim yaka kap modelini tercih ederek eşarp kullanan kadınlar çok şık olabilirler. Şal kullananlar için ise bisiklet yaka kaplar Tuğba Venn’in 2016 koleksiyonunda yerini almış durumda.

Kadınların tercihi ne olursa olsun, açık yaka kap veyahut hakim yaka kap; pek çok yeni, özgün ve farklı model Tuğba Venn’de. Şık tasarımlarla farklı kombin seven herkes için alternatif çözümler üreten Tuğba Venn, kadınların kafasındaki kıyafet modeli için 2016’da da hazır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ