Tesettür Ay

Tesettürü Tamamlayan Şıklık: Ayakkabılar

Tesettürü Tamamlayan Şıklık: Ayakkabılar

Tesettürde şıklık ve modernlik artık tesettürlü bayanların neredeyse vazgeçilmezi durumuna geldi. Şık pardesüler, şık aksesuarlar, başörtüler ile mükemmel kombinler yapan hanımlarımızın en önemli ve şıklıklarını tamamlayan şey ise kuşkusuz ayakkabılarıdır. Ayakkabılar ise sadece şıklığı değil sizleri ayakta en rahat ve en sağlam şekilde durmanızı sağlayan şey olmak zorundadır. Bu sebeple de ayakkabılarınızı seçerken şık olduğuna da emin olmanız gerekmektedir.

tesettur-babet-ayakkabi

Genelde tesettürlü kıyafetlerle birlikte tercih edilen babet tarzı ayakkabılar elbette ki çok rahat fakat artık bir klasik haline gelen babet ayakkabıları tercih etmek sizi sıradan yapabilir bunun için daha farklı sıradışı modelleri tercih edebilirsiniz. Yine 7 den 70’e herkesin tercih ettiği spor ayakkabılar da sıradan bir görünüme sahip olmanızı beraberinde getirecektir.

tesettur-ayakkabi

Artık biraz daha şık görünebilmek için biraz topuklu ayakkabıya geçmeye ne dersiniz.? Bizce vakit çoktan geldi. Hem sizin duruşunuzu değiştirecek hem de kıyafetinizi tamamlayacak fakat tesettürün de ruhuna uygun düşecek birkaç topuklu ayakkabı önerimiz elbetteki olacak ve tavsiyelerimizi dinleyen hanımlarımız bu yaz sokakların tozunu attıracaklar ve tesettürün asalet ve özel olmak olduğunu gösterecekler.

tesettur-dolgu-topuk-ayakkabi

Birinci önerimiz dolgu topuklu ayakkabılar. Kullanımı sizi yormayacak gününüzü çileye çevirmeyecek rahat fakat şıklığı ile de göz dolduracak ayakkabı çeşidi binlerce renk ve model bulabilirsiniz. Etek ve pardesü altında giyildiğinde muhteşem bir uyum göreceksiniz.

bootie-tesettur-ayakkabi

İkinci önerimiz ise bootie ayakkabı modeli son yılların en şık ayakkabısı olarak listeye birinci sıradan ilave etmek mümkün. Pantolon ve etek altına muhteşem bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Üçüncü önerimiz ise elbette ki sandaletler fakat sandaletleri tercih ederken çok ince topuklu olmamasına ve tamamının açık olmamasına dikkat etmek gerekli

Her birinize şıklık dolu günler dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ