Tesettür Ay

Tesettür Şal Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Şal Modelleri ve Fiyatları

 

Şal olarak bilinen giyim aksesuarı normalde, omzumuzdan atabileceğimiz veya boynumuzun etrafına sarabileceğimiz bir giyim aksesuarı olarak bilinmektedir, fakat tesettür şal modelleri olunca, aynı zamanda eşarp olarak ta kullanılabiliyor. Tesettür şal modelleri gerçekten çok güzeldir ve birçok farklı modeller bulunmaktadır. Dantelli şal modellerinden tutun ki püsküllü modeller ve bunun yanı sıra, ayrıca pliseli modeller ve daha nice şal modelleri bulunmaktadır. Tesettür şal, hem eşarp olarak kullanılabiliyor, hem de şal. Dolayısıyla başınızı örttükten sonra, kalan kısımlarıyla boynunuzu sarabiliyorsunuz. Tesettür şal modelleri arıyorsanız ve almak isterseniz, internetten bakabilirsiniz. Malum birçok alışverişler artık internet üzerinden yapılmaktadır. Bunun dışında ise dışarıdaki mağazalara gidip tesettür şal aradığınızı söyleyebilir ve ona göre size modelleri çıkarabilirler.

2016 şal modelleri 2 2016 şal modelleri 3

 

Bunun haricinde ise ayrıca normal bir şal alıp onu da hem şal hem de eşarp olarak kullanabilirsiniz. Sonuçta tesettür şal da bir şal ve bunu hem şal hem de bir eşarp olarak kullanacaksınız, dolayısıyla rahatlıkla normal bir şalı da eşarp olarak kullanabilirsiniz. Tesettür şal modellerinin fiyatlarını hem internetten hem de mağazalardan öğrenebilirsiniz, fakat çok fazla pahalı değildir. En pahalısı bile yüz liranın altında olmaktadır ki bu gerçekten bir aksesuar için uygun bir fiyattır. Özellikle uzun yıllar kullanmak istediğiniz bir aksesuar için, fiyatın yüz liranın altında olması gerçekten çok uygundur. Sizde kendinize bir tesettür şal alabilir ve farklı tesettür kıyafetleriniz ile beraber kullanabilirsiniz.

2016 şal modelleri 4 2016 şal modelleri 5 2016 şal modelleri 6 2016 şal modelleri 7 2016 şal modelleri 8 2016 şal modelleri 13 2016 şal modelleri 12 2016 şal modelleri 11 2016 şal modelleri 10 2016 şal modelleri 1 2016 şal modelleri 9

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ