Tesettür Ay

Tesettür Modelleri ve Özellikleri

Tesettür Modelleri ve Özellikleri

Tesettür Modellerin Özellikleri

             Tesettür model arıyorsanız, öncelikle bir eşarp ile beraber giyebileceğiniz bir giyim ürünü aradığınızı bilmeniz gerekmektedir. Bunun haricinde ise tesettür modelleri sadece kadınlara özgü giyim modelleri olmaktadır. Herhangi bir giyim ürününün yanına tesettür diye yazarsanız, size tesettürlü modelleri çıkacaktır. Tesettür elbiseler vardır, tesettür abiyeler, tesettür etekler ve pantolonlar, hatta tesettür yelek ve daha nice tesettür ürünleri vardır, hatta tesettür spor giyim ürünleri de bulunmaktadır. Sonuçta bir kadın her ne kadar kapalı veya başka bir deyişle tesettürlü giyinmesi gerekse de, bir kadının spor veya benzeri aktivitelerde yer almaya da hakkı vardır. Tesettür modellerin hepsi uzun olmak zorundadır. Elbiseler, etekler ve abiyeler uzun olmalıdır.

n-dugme-detayli-elbise--lacivert--refka-194052-2 n-tek-renk-elbise--indigo--everyday-basic-194079-3

Pantolonlara gelince, pantolon tasarımları ise hafif bol olmalıdır. Hiçbir şekilde kadının vücut hatlarının görünmemesi gerekmektedir. Tunik altına tayt veya pantolon giyebilirsiniz, fakat tuniklerin genelde dize kadar veya dizlerin bile altında bir uzunlukta olması gerekmektedir. Şal veya kemer kullanabilirsiniz. Eşarplar mutlaka gereklidir ve bunların haricinde eğer tesettürlü giyinecekseniz, o dakikadan sonra her gün tesettürlü bir şekilde giyinmek zorundasınız. Spor veya benzeri etkinliklerde yer almak isterseniz, yine tesettürlü spor giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Tesettürlü giyinmek bir kadının özgürlüğünü elinden almıyor, sadece farklı bir giyim tarzıdır ve bunu gerekli olan bütün kadınlar yerine getiriyor. Kimse zorla tesettürlü giyinmiyor, fakat bu giyim tarzı genelde İslam ülkelerinde yaşayan kadınlar için geçerli olmaktadır.

n-cizgili-elbise--pudra--everyday-basic-176937-2 n-busra-zincirli-abiye--murdum--somfashion-174538-3 n-beli-bagcikli-elbise--haki--everyday-basic-179986-2 n-basic-tunik-siyah--everday-basic-133541-2 n-basic-tunik-beyaz--everday-basic-133540-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ