Tesettür Ay

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür Mayo Modelleri

Havaların ısınması ve yazın gelmesiyle deniz sezonu açılır. Serinlemek için denize veya havuza gireriz. Ancak tesettürlü hanımlar biz nasıl denize veya havuza gireceğiz diye düşünmesinler. Her şeyin bir kolaylığı var elbette…

Size tesettürlü mayoları tavsiye ederim. 2016 yaz sezonuna damgasını vuracak olan tesettürlü mayolar oldukça modern ve kullanım rahatlığı sağlıyor. Kullanım şekillerine göre yarım kapalı mayolar, haşemalar ya da tam kapalı mayoları tercih edebilirsiniz.

tesettur mayo heşema

Alt kısmı diz altında biten, üst kısmı dekolte vermeyen sıfır ya da yarım kol olan, yarım kapalı modellerdir. Bu tür kapalı mayo modelleri tesettürlü olmadığı halde açık bir mayo giymek istemeyen bayanlarımız için tercih edilen mayolardır. Yarım kapalı modellerde biyeli modeller de mevcuttur. Alt parçalar strech tarzında veya uzun alt parça tarzında kullanılabilmektedir.

Deniz içinde açılmayı önleyen, vücut hatlarını kapatan mayolar istenildiğinde akla ilk gelen haşemalardır. Haşemaların alt parçası geniş veya skinny olarak tasarlanılabilmektedir. Skinny altlar kullanıldığında genellikle üst parçalar daha uzun tutulmaktadır. Bu tarz mayolar biyeli ya da başlıklı olarak satılmaktadır. Bir kaç sezondur   kullanım kolaylığı açısından  haşemaların kapşonlu modelleri de  çok revaçta.Tercihi size kalmış…

Haşema ya da Yarım Kapalı Mayo Nasıl Tercih Edilmelidir?

Haşema, tam kapalı mayo ya da yarım kapalı mayo tercih edilirken su tutmayan ve çabuk kuruyan tasarım tercih edilmelidir. Geniş tasarımları kilolu bayanlar, skinny alt ve uzun üst modelleri ise daha genç zarif beden hatlarına sahip bayanlar tercih etmelidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ