Tesettür Ay

Tesettür Markaları 2017 Sezonu

Tesettür Markaları 2017 Sezonu

Kış aylarında hemen hemen her insan kaban ve mont giymektedir. Bu kaban ve montlar kişiden kişiye değişiklik gösteren ürünler olmaktadır. Özellikle bayan ve erkekler bakımından model olarak çok büyük farklılıkları vardır.
Bu modellerden en çok kadınlar yararlanmaktadır. Çünkü onların özellikle tesettürlü bayanların model seçenekleri oldukça fazladır.
Armine Kaban Modelleri bilindiği üzere tesettürlü kadınlara yönelik kaban modelleridir. Ama hemen hemen her kadın bu modellerden yararlanmaktadır. Bu modeller renk çeşitlerine ve desenli modellerine göre farklılık göstermektedir. Sade renk üzerine değişik desen motifleri yapılarak satışa sunulan bu kabanlar son derece zarif ürünlerdir. Fiyatları bakımından ise 169 – 219 TL arasında modellerine göre değişmektedir. Armine Kaban Modelleri uzun ve aynı pardesü biçimindedir.
Tesettürlü bayanların oldukça tercih ettikleri ürünlerdir.

Tuğba markası genel olarak tesettürlü bayanların kıyafetlerini satan firmadır.
Tesettürlü bayanların kıyafetlerinden biri olan pardesü modelleri ise bayanların en çok tercih ettikleri modellerin başında gelmektedir. Bayanlar Tuğba pardesü modelleri fiyatları ışık saçıyor. Fiyatları 59 TL den başlayarak model ve çeşitlerine göre sürekli artarak devam etmektedir. Maksimum 129 TL olan bu Tuğba pardesü modelleri fiyatları herkese göre bayanlar tarafından oldukça hoş karşılanarak alım gücünün var olduğunun bir kanıtıdır. Bayanlar genel olarak vücutlarını kapatan kıyafetleri tercih etmektedirler.

Bu iki marka tesettür modellerinde öncü markalar olmaktadır. Genel de bayanlar hem kışlık modelleri bu tür markalardan alırlar hem de yazlık normal günlük giyim modellerini de bu markalar aracılığı ile satın alırlar. Bundan dolayı da artık son zamanlarda daha fazla bu tür markalar gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Kadınları istek ve arzuları markaların daha çok ileri gitmesi yönündedir. Nedeni ise aradıkları her türlü giysiyi mağazalarda bulabilmeleridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ