Tesettür Ay

Tesettür Kot Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Kot Modelleri ve Fiyatları

 

Moda dünyasının en çok giyilen veya kullanılan giyim ürünlerinden bir tanesi kot giyimlerdir. Kot giyimlerde de tesettürlü kadınlar için farklı modeller bulunmaktadır. Tesettür kot modellerinde pantolon veya uzun elbise olmak üzere farklı modeller bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra ayrıca, kot tulum veya kot tunik şeklinde de giyim ürünleri bulunabilmektedir. Tesettür giyim olunca, ille klasik kumaştan tasarlanmış elbiseler veya giysiler olmasına gerek yok. Tesettür kot pantolonların üzerine bir uzun kollu bir gömlek ile eşarp taktığınızda, gayet güzel ve gündelik bir kombi oluşturabiliyorsunuz. Tesettür kot pantolonlarında genellikle bol tasarımlar daha fazla bulunmaktadır. Biliyorsunuz ki tesettürlü giyimde bir kadının bütün vücut hatlarının kapanması gerektiğinden, kot pantolonlarda da, her ne kadar pantolon olsalar bile biraz bol olması daha makbul görülmektedir.

tesettür kot17

 

Tesettür kot pantolonları dışında aynı zamanda tesettür kot tulumlarda giyilebilmektedir. Üst ve alt tek parça olacak şekilde, güzel bir kot tulum ve içine uzun kollu bir tişört veya gömlek giyerek birde eşarp takarsanız, size bir tesettür kot tulum modası çıkmaktadır. Tesettür kot modellerindeki fiyatlarını nasıl bir kombin yapmak istediğinize göre değişkenlik sağlanmaktadır. Evinizde fazlasıyla giyebileceğiniz uzun kollu gömlekler ve tişörtler varsa, sadece kot pantolon veya tulum alabilirsiniz ve başınıza uyacak şekilde bir eşarp alabilirsiniz veya bütün kombini baştan aşağı yaratarak, kendinize yeni bir takım elbise alabilirsiniz.

 

Bunların dışında farklı uzun kot elbise veya etekte alabilirsiniz. Elbisler tek parça halinde tasarlandığı için genelde giymesi ve bir kombin çıkarması zor olmayacaktır, fakat bir kot etek için tesettürlü bir kombin tasarlamak açısında biraz daha düşünmek gerekebilir. Örneğin bir kot etek üzerine açık renkte bir gömlek giyebilir ve yine gömlek ile aynı renkte olacak şekilde bir eşarp alabilirsiniz. Tesettür kot modellerindeki alışveriş fiyatları, tamamen sizin neler almak istediğinize göre değişkenlik göstermektedir. Belki sadece bir kot giyim ürünü alacaksınız veya hem kot bir ürün alacaksınız ve yanına bir tane de eşarp alacaksınız. Yahut baştan aşağı her şeyi yeni alabilirsiniz.

 

tesettür kot15          Kot elbiseler, etekler ve pantolonlar artık günümüzde bütün gençlerin giydiği giyim ürünleri olmaktadır. Gencinden orta yaşlı kadınlara kadar ve ayrıca daha da yaşlı kadınlara kadar herkesin giydiği giyim ürünleri olmaktadır. Dolayısıyla tesettürlü kot modelleri çıkarabilmek için ille genç olmak gerekmiyor. Tesettür kot modellerinde önemli olan mutlaka bir eşarp kullanmanızdır ve elbiselerin ve ayrıca eteklerin uzun olmaları, bunun yanında pantolonların ise olabildiğince bol, vücut hatlarının göstermeyecek bir tasarımda olmaları gerekiyor. Bunun dışında istediğiniz her şekilde kombinlerinizi yapabilir ve tesettür kot model alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kot giyim ürünleri rahattır ve isterseniz spor isterseniz de klasik bir şekilde giyebilirsiniz. Bu yüzden aslında kot giyimler her zaman işe yaramaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ