Tesettür Ay

Tesettür Giyim Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Pantolon Modelleri ve Fiyatları

Kadınlar biliyorsunuz ki giyinmeyi çok severler, hatta moralleri bozulduğunda veya canları sıkıldığında, kadınların en iyi yaptıkları şeylerden bir tanesi alışverişe gitmektir. Bu alışverişte bir kadının kaç poşet ile mağazadan çıkacağı malum hiç belli olmamaktadır. Kadınlar çoğu zaman giyim alışverişleri veya kozmetik ve benzeri ürün alışverişlerini yapmasını severler. Bu kadar alışveriş yapmasını seven varlıklar var, peki kadınlar giyim alışverişlerinde ne tür giyisiler satın alıyorlar, özellikle tesettürlü kadınlar ne tür giyisiler satın alıyorlar? Tesettürlü kadınlar biliyorsunuz ki kapalı giyinmek zorundadır. Tesettür kelimesinin Türkçe anlamı kapalı demektir. Dolayısıyla tesettürlü giyinen kadınların yüzleri ve elleri dışında başka hiçbir yerlerinin görünmemesi gerekiyor.

Manşet Bilek Kumaş Pantolon-Yağ Yeşili- Manşet Bilek Kumaş Pantolon-Mavi

 

Bunun için genellikle tesettürlü giyinen kadınlar, uzun elbiseler veya etekler ve hatta pantolonlar, tulum, tayt ve benzeri giyim ürünleri ile kendilerini donatırlar. Pantolonlardan kastımız ise vücuda yapışık ve bütün vücut hatlarını gösteren pantolonlar olmamaktadır. Genelde bol ve birazda torba gibi görünen pantolonları giymektedirler. Hatta bu tür pantolonlara geniş paça denilmektedir ve sadece tesettürlü kadınlar değil, normal giyinen kadınlarda bu tür pantolonları alıp giyebiliyorlar. Pantolonda aslında tesettürlü ve normal diye bir ayırım yoktur. Tesettürlü kadınların giyinebildikleri pantolonlar genellikle bol veya geniş paça adı verilen pantolonlar olmaktadır. Tesettürlü giyinmek belki bazıları için kolay değildir, fakat alıştıktan sonra aslında daha çok hayatınıza işliyor ve olması gerektiği gibi hareket etmeye başlıyorsunuz.

Manşet Bilek Keten Pantolon-Kırmızı Brn Keten Bilek Kumaş Pantolon Siyah

Tesettürlü pantolon modelleri veya direkt olarak geniş paçalı pantolon modellerini internet üzerinden de bolca bulabilirsiniz. Fiyat konusunda ise internetten de bulabilir veya hem internetten bakıp hem de dışarıdaki mağazalardan bakarak, hangisi sizin için daha uygunsa onu alabilirsiniz. Kot kumaşta, yumuşak kumaşlarda veya kadife kumaşlar gibi farklı kumaş ürünlerinden pantolonların üretildiğine şahit olabilirsiniz. Tesettürlü pantolon olarak kısıtlamak doğru olmayabilir, çünkü bir pantolonu her kadın giyebilir. Pantolonun tesettür modeline uyması için sadece bol, geniş paçalı ve kadının bir baş örtü takması gerekiyor. Her şey bu kadar. Tesettürlü olması için başka hiçbir hileye gerek yok.

 

Brn Keten Bilek Kumaş Pantolon Hardal Brn Kemerli Pantolon Etek Vizon

Sizde kendinize bir pantolon arıyorsanız ve tesettür giyinen bir bayansanız, internetten farklı pantolon modellerine bakabilir veya elinizde var olan pantolonları daha başka ne şekilde giyebileceğinize dair farklı kombinler ve tasarımlar yapabilirsiniz. Tesettür pantolon olarak araştırdığınızda karşınıza çıkacak olan tasarımlar bol ve geniş paçalı pantolonlar olacaktır. Bu pantolonun üzerine uzun kollu bir gömlek giydiğinde ve bir baş örtüsü taktığında, pantolonlu bir tesettür giyim elde etmiş oluyorsunuz. Başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok, çünkü tesettür giyimin anlamı kapalı giyinmek ve kadınların kapalı giyindiklerini gösterebilmek için de en önemli unsur başının örtülü olmasıdır. Bundan başka bir kural veya şartı yoktur. Başı örtülü olduktan sonra ise bir diğer önemli konu ise, giydiği giysilerin mahrimiyetini saklayabilecek şekilde olmasıdır, yani vücut hatlarının hiçbir şekilde dışarıdan görünmemesi gerektiğidir.

Brn Kemerli Pantolon Etek Saks Brn Kemerli Pantolon Etek Mürdüm Brn Fermuarlı Pantolon Mor Brn Fermuarlı Pantolon Beyaz Brn Çizgili Uzun Pantolon Siyah

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ