Tesettür Ay

Tesettür Eteklerde Desen Trendi

Tesettür Eteklerde Desen Trendi

Tesettür giyimde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan etekler, birbirinden şık ve birbirinden değişik modellerden oluşuyor. Bu modellerin yanı sıra eteklerdeki desenler de oldukça farklı ve birbirinden değişik görsellerden oluşuyor. Tesettür etek modellerinde yer alan volanlı etekler üzerinde bu yıl fazlasıyla görecek olduğunuz çiçek desenleri yer alıyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında fazlasıyla tercih edilen çiçek desenli etekler, tesettürlü hanımların en çok kullandığı desenler arasında yer alıyor.

Çiçek desenli tesettür eteklerin yanı sıra, geometrik desenler ve çizgiler de oldukça sık tercih ediliyor. Daha sade olmak isteyen tesettürlü hanımlar enine, boyuna ya da çapraz gibi çizgi desenlerinden oluşan etekleri tercih ederken, daha renkli olmaktan hoşlanan ve özellikle yaşı daha genç olan hanımlar, geometrik desenli eteklere yöneliyor. Tesettür eteklerde desen trendi diyince akla ilk gelen desenlerden biri de puantiyeler. Geçmişten günümüze kadar varlığını sürdüren puantiye desenler, önümüzde yer alan uzun yıllar boyunca da varlığını sürdüreceğe benziyor.

Kazayağı deseni de tesettür eteklerde sıkça göreceğiniz desenler arasında yer alıyor. Bu desenin sarı renk ile kombini, oldukça farklı ve trend bir görünüme kavuşmanıza da yardımcı oluyor. Zebra deseni de tesettür etek desenleri arasında yer alan bir diğer desen. En trend ve en yeni tesettür etek desenlerinden biri de kilim deseni etekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ