Tesettür Ay

Tesettür Etek Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Etek Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Etek Modelleri ve Fiyatları

Tesettürlü giyinen kadınlar için farklı tesettür etek modelleri bulunmaktadır. Tesettür eteklerinin en büyük özelliği ise uzun olmalarıdır. Dolayısıyla eğer bir tesettür etek alacaksanız, uzun bir etek alacağınızın farkında olarak alışveriş yapmaya gitmeniz gerekmektedir. Tesettür etek modellerinde uzun olması gerektiği haricinde, farklı renkler ve desenlerde, hatta farklı kumaş türlerinde etekler bulabilirsiniz. Gerek internetten veya gerekse dışarıdaki mağazaları gezerek etekleri bulmanız mümkün olmaktadır. Tesettür eteklerin uzun olmasının yanı sıra, ayrıca tesettür giyim içerisine girebilmesi için bir de eşarp olması gerekiyor. Bir eşarp ve bir tane uzun bir etek olduğu zaman tesettür giyim ürünü olarak kabul ediliyor. Malum biliyorsunuz ki tesettür giyinmek, kapalı giyinmek anlamına gelmektedir.

 

 

Peki, kadınlar kapalı giyinecekler diye, modaya hiç mi uymayacaklar veya farklı bir elbise giymeyecekler? Tesettürlü giyinen kadınlarda, örneğin gardroplarını farklı renkler ve desenli eteklerle doldurabilirler. Üzerine uzun kollu bir gömlek giydiğinde, tesettürlü giyim olmuş olacaktır. Tesettürlü eteklerde görebileceğiniz tasarımlardan bir tanesi ise, bu tür etekler biraz daha öğretmen eteklerine benzemektedir. Belinde kuşağa olduğu için, biraz daha eski öğretmen eteklerine de benzetilebilmektedir. Biraz daha eski olan kuşak, ne demek istemediğimizi gayet iyi anlayacaktır. Sizde internet üzerinden tesettür etek modellerini araştırıp ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz. Bunun dışında onlarca farklı renklerde tesettür etekleri bulabilirsiniz. Hatta en güzel kombinlerden bir tanesi renkli bir etek üzerine beyaz bir gömlek olabilir.

 

Bunun haricinde, ayrıca üst ve alt aynı renkte olacak şekilde bir kombin yapabilirsiniz. Eteklerle kombin yapmak genelde çok zor değildir. Bazen çok fazla seçenekler olur ve zorlanabilirsiniz, fakat eninde sonunda ne giymek istediğinizi çözebiliyorsunuz ve güzel bir kombin oluşturmuş oluyorsunuz. Tesettür eteklerde de isterseniz açık renklerde etekler giyinin, isterseniz de koyu. Fark etmez, çünkü siz kendinize uygun bir şekilde giydiyseniz, mutlaka ki üzerinize uyacaktır. Bir giyisinin üzerinize uyması kadar sevindirici bir şey olamaz, çünkü yeni bir giyisi denediğinizde, üstünüze oturmasını istersiniz. Tesettür giyim ürünlerinde de aynı şey geçerlidir.

 

Sizde eğer kendinize bir tesettür etek modeli arıyorsanız, internetten araştırabilir veya dışarıdaki mağazalardan bakabilirsiniz. Tesettür etek modellerinin fiyatları ise genellikle hangi firma veya markadan alacağınıza göre ve ne tür kumaşlardan yapıldığına göre değişkenlik göstermektedir. Bazı tesettür etekleri yüz liranın bile altında bulabilirken, bazıları yüz lira, hatta iki yüz liranın bile üzerinde olabiliyor ve bu tamamen eteğin örneğin ipek kumaşlardan tasarlanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple tesettür bir etek almak için çıktığınızda, nasıl bir etek aradığınızı çok iyi bilmeniz gerekiyor. Nasıl bir tasarımı olsun istersiniz ve hangi kumaştan istersiniz. Bazı kadınların bazı kumaşlara karşı alerjisi olduğundan bile, istemediği kumaşı giyinmek zorunda kalabiliyor veya istediği kumaşı dilediği gibi giyebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru Ortaca dedi ki:

    modeller çok güzel sitenizde çok güzel ürünlerin tanıtımları bu bilgiler için tesettür ederim

BİR YORUM YAZ