Tesettür Ay

Tesettür Etek Modelleri 2016

Tesettür Etek Modelleri 2016

2016 modasında tesettür etek modelleri nasıldır?

2016 yılında birçok yeni trend çıktığı ve trendler değiştiği gibi tesettür etek modasında da bir takım değişiklikler olmuştur. Tesettür giyim dendiği zaman ilk akla gelen etekler olacaktır. Bayanların en çok tercih ettiği ve çeşitlilik aradığı giyim bölümünün de etekler olduğunu düşünürsek ufak tefek değişiklikler olmasını da oldukça normal karşılamak gerekmektedir. Gelelim değişen ve moda olan tesettür etek modellerine;

tesettur-kalem-etek

Geniş pileli tesettür etek modelleri

Geniş kesim olan pileli etek modelleri belden bollan ve bileklere kadar gelen etek modelleridir. Modern tarzda giyinen bayanların topuklu ayakkabılarla giymeyi oldukça sevdiği ve tercih ettiği etek modellerindedir. Bu modeller 2016 yılında çok fazla kez karşılaştığımız modellerdendir. Tek renk veya desenli gibi birçok çeşidi de bulunmaktadır. Bu yılda en çok sevilen modellerden olduğunu söyleyebiliriz.

genis-pileli-tesettur-etek

Yan pileli düz inen etek modelleri

Bu tarz tesettür etek modelleri genellikle yanları farklı renk ve pileli olan ön ve arka kısmı tamamen düz olan gene belden oturtmalı bileğe kadar uzanan etek modelleridir. Kumaşları ise deri değil genellikle penye kumaşıdır. Bayanların klasik ve rahat olmak istediği zamanlarda tercih ettiği modellerdendir. Spor kombinler ile de uyum sağlayan bu modeller hem spor hem de şık görünmenizi sağlamaktadır. Bu modeller sevilen ve tercih edilen çok çeşitli olan modeller arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ