Tesettür Ay

Tesettür Eşofman Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Eşofman Modelleri ve Fiyatları

 

Tesettürlü giyinmek biliyorsunuz ki kapalı giyinmek anlamına gelmektedir ve bu kadınlar için özel bir giyin tarzı olmaktadır. Kadınların hiçbir yeri veya hiçbir vücut hattı görünmeyecek şekilde giyinmeleri gerekiyor. Bu özellikle İslam ülkelerinde yaşayan kadınlar için önemli bir kuraldır ve uyulması gerekmektedir. Evlerinde kadınlar istedikleri kadar rahat giyinebilirler, fakat dışarıda veya başka bir yere gittikleri zaman, mutlaka kapalı ve başı örtülü bir şekilde durması gerekiyor. Peki, bu kadar giyim konusunda kurallar var ama, kadınların hiç mi özgürlükleri yok, spor yapamayacaklar mı ya da yüzemeyecekler mi diye soracak olursanız, elbette hayır. Kadınlar istedikleri zaman spor yapabilirler, yürüyüşe çıkabilirler veya kendi sağlıklarına istedikleri gibi bakabilirler.

 

 

Bunun için ise tesettürlü kadınlara özel olarak tesettürlü eşofman modelleri tasarlanmaktadır. Bu eşofmanlar sayesinde kadınlar istedikleri gibi sporlarını yapabilmektedir. Tesettür eşofman modelleri denildiyse, elbette eşofman modellerinin normal elbiseler gibi türlü çeşitleri yok, fakat yine de uzun elbise veya pantolon ile beraber, başına bir baş örtüsü taktığı zaman, tesettürlü bir eşofman olmaktadır. Bunu biraz altında eşofman altı ve üzerinde bir tunik olarak düşünebilirsiniz. Tesettürlü eşofmanlarda önemli olan üst kısmın uzun olmasıdır. Normal bir sporcunun giyindiği gibi kısa tişörtler veya body tarzında üstler giyilmemektedir. Bu şekilde normal bir tesettür eşofman modeli çıkarabiliyorsunuz. İsterseniz internet üzerinden tesettür eşofmanı için alışveriş yapabilirsiniz, isterseniz de dışarıdaki mağazalardan alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 

Günümüzde tesettürlü olarak giyinen, fakat sağlığına dikkat eden ve spor yapan birçok kadınlar olduğundan, artık bütün tesettür giyim firmaları ve aynı zamanda spor mağazaları, normal spor giyim ürünleri yanı sıra, aynı zamanda tesettür spor giyim ürünleri de ürettirmektedir. Bu şekilde kadınlar özgürce sporlarını yapabiliyor ve farklı etkinliklere katılabiliyorlar. Önemli olan kadının kapalı olması ve dışarıya kendi vücut hatlarının görünmemesini sağlamasıdır. Her şey bu kadar basit. Bunu yapabildikten sonra, bir kadın istediği yerde spor yapabilir. Ayrıca artık eşofmanların tesettürlü olması için, ille eşofman altı ile tunik tarzı bir üstün olmasına da gerek yoktur.

 

Çok farklı tesettürlü eşofman modelleri bulunmaktadır. Eğer sizde tesettürlü giyinen bir kadınsanız, internetten araştırıp kendinize bir tesettür eşofman takımı alabilirsiniz. Burada önemli olan kadının başının kapalı olması, kolların ve bacakların kapalı olması ve olabildiğince vücut hatlarının görülmeyeceği şekilde giyilmesi. Malum normal sporcu kadınlarda biliyorsunuz ki spor giyim olunca, bazen çok rahat giyinebiliyorlar ve dolayısıyla rahatlıkla vücut hatları görünebiliyor. Tesettür eşofmanda kesinlikle bu tür durumlar söz konusu olmuyor ve özellikle dikkat eden kadınlar, bunların olmaması için özen göstererek spor için giyinmektedir. Tesettürlü olup olmayacağınız tamamen sizin vereceğiniz bir karardır, fakat tesettürlü olmaya başladıktan sonra, eviniz dışında hiçbir yerde açık giyinemezseniz. Eğer tesettürlü giyinecekseniz, sadece tesettürlü giyineceksiniz. Eğer normal tesettürsiz giyinecekseniz, ancak o şekilde giyinebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ