Tesettür Ay

Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Abiye Modelleri ve Fiyatları

 

Tesettür kadınlar için özel abiye kıyafetleri tasarlanmaktadır. Abiyelere tesettür deniliyor, çünkü kadının bütün vücut hatlarının kapanacağı şekilde tasarlanmaktadır ve aksesuar olarak bir tane eşarp bağlandığı zaman, bir tesettür abiye kıyafeti olarak ortaya çıkıyor. Günümüzde artık birçok farklı tesettür abiye modelleri bulunmaktadır. Hem dışarıdaki mağazalardan da görebilirsiniz, hem de internet üzerinden de araştırabilirsiniz. Özel olarak tesettür abiye modelleri tasarlayan firmalarda bulunmaktadır. Abiye modellerindeki en büyük özellik, elbiselerin olabildiğince uzun olmasıdır. Uzun olup kollar ve bacaklar kapandığında ve ayrıca bir tane de eşarp ile başınızı örttüğünüzde size bir tesettür abiye olmuş oluyor. Artık çok farklı tesettür abiye modelleri bulunmaktadır.

 

 

Bu sebeple çoğu genç tesettürlü kızlar, genelde partilere veya davetlere gidecekleri zaman, nasıl bir tesettür abiyesi alacaklarını şaşırırlar, çünkü gerçekten çok zor bir seçimdir. Ne kadar farklı modeller olursa, seçmesi de bir o kadar zor oluyor. Tesettür abiye modelleri arasında düz modeller olabilir veya prenses modeller olabilmektedir. Tesettür abiye modellerinin tesettürlü denilmesindeki en büyük neden abiyeye bir tane baş örtüsünün veya eşarbın eklenecek olmasıdır. Yoksa normal bir abiye olarak ta giyilebilecek elbiselerdir. Tesettür abiyeler artık bütün genç kızlar ve hatta orta yaştaki kadınlar tarafından giyilmektedir ve çok ta sevilmektedir. Tesettür abiye modellerinin çoğalması ile artık yeni bir abiye tarzı ve modası da oluşmaya başlamıştır.

 

Farklı renklerde ve farklı desenlerde onlarca, hatta yüzlerce tesettür abiyesi bulabilirsiniz. Yeter ki elbise uzun olsun, kolları uzun, dekoltesi olmasın ve bir tane eşarp olsun. İnternetten farklı modellere bakabilirsiniz. Modeller normalde tesettürlü giyinmeyen kadınları bile büyülemektedir. O kadar güzel modeller var ki, gerçekten sizi sizden alabiliyor. Tesettür demek kapalı giyinmek demek ve bu İslam ülkelerinin kadınlar üzerinde konulan bir kuralıdır, fakat bu demek değildir ki tesettürlü giyimde farklı tarzlar ve modalar olmayacak. Bu sebeple tesettürlü kadınlar da farklı modeller ve tarzlarda tesettürlü elbiseleri deneyebilirler. Üstlerinde farklı renklerde abiyeler deneyebilirler. Kendilerine hangi rengi veya tesettürlü abiye modelini yakıştırıyorsa, ona alabilir.

 

Her kadın elbette kendi beğendiği veya giyimesini sevdiği renkleri biliyor, fakat hangi tesettür abiyelerinin kendine yakışacağını bilmesi için mutlaka denemesi gerekir. Bu sebeple internetten veya farklı yerlerden araştırsa bile mutlaka mağazaya gidip önce abiyeyi denemesi gerekir. Özellikle abiyelerde, ister normal veya tesettürlü olsun, her zaman her kadın için ayarlamaların yapılması gerekiyor. Bu yüzden abiyelerin özellikle uzaktan sipariş edilmesi genelde tavsiye edilmez. Balık modelinde veya yarasa modelinde tesettür abiyeleri bile bulabilirsiniz. Burada önemli olan sizin hangi modeli sevdiğiniz ve giymek istediğinizdir. Tesettür abiye fiyatları olarak internetten araştırabilir veya mağazaya gittiğinizde sorabilirsiniz, çünkü kumaş ve tasarımlara göre değişkenlik göstermektedir. Bir tesettür abiye fiyatı birkaç yüz liradan birkaç milyar liraya kadar çıkabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ