Tesettür Ay

Tafta Şal Modelleri

 

Birçok şal modelleri bulunmaktadır ve bu modellerden bir tanesi tafta şal modelleri olarak bilinmektedir. Tafta şal modelinin ne olduğu ile ilgili bilgisi olmayan kişiler için şöyle bilgi verelim. Tafta şal modelleri düz renklerden oluşan, fakat parlak renklere sahip modellerdir. Parlak olduktan sonra, tafta şallarının dantelleri veya saçakları da olabilir, bu tamamen sizin nasıl bir şal istediğinize bağlıdır. Tafta şal modelleri gerçekten çok gösterişli ve genelde akşamları veya bir davete gideceğiniz zaman kullanabileceğiniz bir şal modelidir, fakat bazı kadınlar her yere bu tür şallarla gitmiyorlar mı, bu sebeple çok fark etmiyor aslında. Tafta şal modellerini internetin görsellerinden veya farklı moda dergilerinden de bulabilirsiniz.

Tafta Şal Modelleri 3

Tafta şal modellerinde bütün renkleri bulabilirsiniz. Renklerin mat veya parlak olması önemli değildir ki zaten mat olan bir renk, tafta şalın üzerinde yine parlak görünecektir. Bu sebeple rengin ne kadar mat veya parlak olduğu hiç fark etmeyecektir. Tafta şal modellerini bütün giyim mağazalarında bulabilirsiniz. Özellikle ipek kumaştan yapılmış tafta şal bulabilirseniz, bilin ki daha parlak ve hatta daha kaygan bir zemine sahip olacaktır. Tafta şalları gerçekten çok farklıdır ve hatta kullanımı da hoştur. Yumuşak bir zemine sahip olduğu için kullanırken hiçbir şekilde kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. Tafta şallarıyla farklı şekillerde eşarp olarak kullanabilir veya hem eşarp hem de şal olarak kullanabilirsiniz.

Tafta Şal Modelleri 8

Şal modelleri özellikle tesettürlü giyinen kadınlar için çok kullanışlı bir aksesuardır, çünkü hem eşarp olarak kullanabiliyorlar, hem de şal. Başına şalı örttüğü zaman, aynı zamanda kalan kısımlarını şal olarak ta kullanabiliyor. Moda ve tarz çok farklı iki kelimelerdir, fakat bu kelimeleri en iyi kullanmanın yöntemi, kullanacağınız aksesuarı nasıl kullanmak istediğinizi çok iyi bilmektir. Bir şal modelinin tafta olup olmadığını bilmek için, aramanız gereken özellikler, şalın düz renkte olması, parlak olması ve aynı zamanda kaygan bir zemine sahip olmasıdır. Baktığınızda şalda bu özellikler mevcutsa, şalın tafta modelinde bir şal olduğunu anlayabilirsiniz. Şal modellerini hem tesettürlü hem de tesettürsüz kadınlar giyebilmektedir. Şal kullanımında, ille tesettürlü bir kadın olacak diye bir kuralı da yoktur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ