Tesettür Ay

Shayan 2017 Tesettür giyim modelleri

Shayan 2017 Tesettür giyim modelleri

Shayan 2017 Tesettür giyim modelleri

2017 Shayan Tesettür giyim modellerinde asilliğini koruyor. Renkli, cazip ve şık denilince akla gelen tesettür markalarından biridir Shayan. 2017 yılına da çok şık kıyafetlerle gireceği de kesinleşti.

Shayan elbiselerde en çok mavi ve pembe ve mavi renk tonları hakim olacak. Bunların yanı sıra elbiselerde krem rengi de kullanılacak. Özellikle zarif ve şık bir görünüm elde etmek isteyenler için Shayan vazgeçilmez bir marka olma özelliğini koruyor. Genellikle tunik modellerinde ise asimetrik kesime giden Shayan tuniklerinde de elbiselerde olduğu gibi pembe ve mavi renk tonları hakim olacak. Pembe ve mavi renklerine ek olarak toprak tonları da hakim olacak. Gömlek modellerinde ise hakim yaka önde olacak. Gömlek kumaşı için ise genelde şifon tarzlar kullanılacak. Elbiselerde ek olarak gipürlerde kullanılacak.

 

2017 Shayan Tesettür giyim modellerinde iddiası çok yüksek. Tasarıma çok önem veren marka şıklığa yeni bir bakış açısı katmak istiyor. Üretilen kıyafetler genelde tesettürlü iş kadınlarına çok uygun olduğu söylersek abartmış olmayız bunların yanı sıra kıyafetlerde kullanılan detaylarda ayrı bir zenginlik katıyor kıyafetlere.

Shayan elbiselerini şık bir tarza göre üretsede 2017 yılında tuniklerini daha sportif tarzlara uygun üretmeyi planlıyor. Buda her tarzdan ilgi duyulacak bir marka olma yolunda ilerleyebileceğini gösteriyor. Shayan kıyafetleri ek olarak altın sarısı detaylarla süslemeyi de planlıyor. Gömleklerinde de flor detayını kullanacağı gelen bilgiler arasında.

2017 Shayan Tesettür giyim modelleri kendini kanıtlıyor. Güçlü bir tasarım ve kalite ile 2017 yılına girecek olan Shayan kendini tesettür giyim konusunda bir kez daha kanıtlayacağını gösteriyor. Aynı modeller dışına çıkıp klasik modellerdeki kıyafetleri farklı şekillerde süsleyerek farklı bir bakış açısının yanında şıklığı da beraberinde getiriyor.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ