Tesettür Ay

Setrms Tesettür Tunik Modelleri

Setrms Tesettür Tunik Modelleri

Tunik, tesettür giyimin önemli aksesuarları arasında yer alır. Genellikle kombini tamamlamak ve vücut hatlarını tamamen kapatmak için kullanılır. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gömlek, bluz gibi kıyafetlerin üstüne vücut harlarının görülmesini engellemek için giyilebilir. Setrms tesettür tunik modelleri muhafazakar bayanların tercih ettiği ürünler arasında önemli bir yere sahiptir.

Setrms’in tunik tasarımlarında ön plana çıkan ilk unsurun sadelik olduğunu belirtmek gerekir. Bu tunikler sadece vücudu tam anlamıyla kapatmakla kalmayan, aynı zamanda giyen kişiye sadelik kazandıran ürünlerdir. Genellikle düz renk tasarımlar olmakla birlikte dantel, boncuk işlemeli, yazı baskılı tunikler de bulunmaktadır. Setrems’in tasarımlarının her yaştan bayanlar için uygun olduğu da söylenebilir.

Setrms Tesettür Tunik Sade Tasarımlar

Setrms tesettür tunik modelleri birçok farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. Kataloglarda genellikle bej, beyaz, sarı gibi açık renkler ön plana çıksa da siyah, mor, lacivert gibi koyu renkli tasarımlar da bulunuyor. Setrms’in tasarımları birçok farklı renk ve desen seçeneğine sahip olmakla birlikte tesettür tarzının gerektiği sadeliğe uygun olarak dizayn edilmektedir.

Her yaşa uygun tasarımlarıyla dikkat çeken Setrms, modellerinde sade ve estetik bir çizgi yakalamaya özen gösteriyor. Tek renk tasarımların yanında farklı desenlerin, işlemelerin ve baskıların yer aldığı tunik modellerine rastlamak da mümkün olabiliyor. Stermes tesettür tunik modelleri aynı zamanda kolayca giyilebilecek ve vücudu rahatsız etmeyecek şekilde üretilmesine özen gösterilen ürünlerdir.

İş giyimi için uygun kıyafet bulmak muhafazakar giyim tarzına sahip bayanların en çok yaşadıkları sorunlar arasında yer almaktadır. Ancak Setrms’in tunik modellerinin bunun için oldukça uygun olduğunu söylemek mümkün. Koyu renkli tasarımlar işyerinde ve resmi davetlerde giymek için oldukça uygundur. Vücudun tamamını kapattığı için kombin yaratmaya zaman olmadığında da kullanılabilir.

Setrms Tesettür Tunik Geleneksel Motifler

Muhafazakar bayanların hayatın her alanında giyebilecekleri tunikler üreten Setrms’in tasarımlarında Anadolu motiflerini de kullanmaktadır. Haki ve şeftali renklerinde Anadolu kilimlerinde işlenen motifleri görmek mümkündür. Setrms, diğer birçok tesettür markasının aksine tuniklerinde yoğun Osmanlı motiflerini işlemeyi tercih etmemekle birlikte, sade ve dikkat çekmeyen tunik modellerini ön plana çıkarmaktadır.

Yaz giyimi de tesettürlü bayanların en büyük sorunları arasında yer alıyor. Nitekim vücudu sıkmayan ve yaz aylarında ferah tutan tesettür kıyafetleri bulmak oldukça zor. Setrms’in tunik modellerinin bu açıdan da oldukça avantajlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Pamuklu kumaştan yapılan bu modeller hava alan bir yapıya sahiptir dolayısıyla yaz aylarında ferahlık sağlar.

Setrms tesettür tunik modelleri arasında her yaşa ve mevsime uygun kıyafetler bulmak mümkün. Tasarımcının kataloglarına göz atarak, sade ve estetik modelleri bulabilirsiniz. Setrms’in tunik modelleri estetik tasarımlarının yanında kaliteli kumaştan üretilmiştir. Uzun yıllar boyunca giyilebilecek kalitede olan bu ürünler kolay yıpranmayan ve deforme olmayan bir yapıya sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ