Tesettür Ay

Rüyada Sevdiğini Görmek – Rüyada eski sevgiliyi görmek

Rüyada Sevdiğini Görmek ve Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelmektedir ?Rüya tabirlerini bu yazıda bulabilirsiniz.

Rüyada sevdiğini görmek, Güzel bir anlam taşımaktadır.Bu rüyayı yaşayan bireyin, İkili ilişkisinde yeni ortaya çıkabilecek sürpriz bir havadis ile yaşanacak şeylerin ikili ilişkide her iki taraf içinde  güzel anlar yaşayabileceği şeklinde yorumlanır.Aynı şekilde, ilişkisi  devam edenlerin ilişkisinin sonlanacağına ve ilişkisi yok olanların ise yeni bir ilişki yaşayacağı manasına vurulabilir.

Rüyada Sevdiğini Öpmek

Rüyayı yaşayan bireyin,Hayat arkadaşından çok önemli bir mevzuda yardım alacağına ve bu anlamda çok güzel bir iş yapacağına tabir edilebilir.

Rüyada Sevdiğini Başkasıyla Görmek

Rüyada sevdiğini başkasıyla görmek, rüyayı yaşayan bireyin, çalışna hayatında ve ya günlük hayatında birlikte olduğu bireylere hile yapacağına tahmin edilir.

Rüyada Sevdiğini Kıskanmak

Rüyada sevdiğini kıskanmak, çalışma hayatında hırs ile yapılabilecek işler ve çalışmalar yüzünden çok büyük sıkıntılara girileceğine ve bireyin zarara sürükleneceği tahmin edilir.

Rüyada Sevdiğini Hasta Görmek

Rüyada sevdiğini hasta olarak görmek, rüyada görülen bireyin  ileriki hayatında çok neşeli ve huzurlu olduğuna ve de gayet güzel bir halde olduğuna işaret edilir. Rüyayı yaşayan bireyin, çok sevdiği ve de kıymet bildiği insanları bir dakika bile yalnız bırakmak istemediğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğini Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiğini ağlarken görmek de, rüyayı gören kişinin, hayırlı ve neşeli haberler duyacağına ve yapmak istediği çalışmaları bu haberler doğrultusunda yapabileceğine yorumlanmata.

Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyada Sevdiğini Gelinlikle Görmek

Rüyada sevdiğini gelinliğin içinde görmek, rüyayı yaşayan bireyin, çalışma hayatında ve ailevi hayatında hayal ettiği ve tahmin ettiği ne var ise hepsine kavuşabileceğine ve sıkıntılarından en kısa sürede kurtulup Allah’a şükredeceğini tahmin edilir.

Rüyada Sevdiğini Beklemek

Rüyada sevdiğini beklemek, çalışma hayatında ve ailevi hayatında çok iyi ve güzel zamanların da yaklaşmakta olduğuna ve yakın zamanda hayırlı haberler alıp yüksek başarılar getirecek işlere başlayacağı  düşünülür.

Rüyada Sevdiğini Görmek 2

Rüyada Eski Sevdiğini Görmek

Özlem duyulan birinin varlığına ifade edilen rüya, bireyin geçmişinde yaşadığı bir aşkı hala unutamadığını, bu kimseye de ulaşabilmek için çeşitli yolları denediğine, evliliğin de de mutluluğunun bozulacağına işarettir. Geçmiş de olan sadaakatin de işareti olan rüya, yaşanan süreye de konsantre olmak için zorluk çekildiğini ve devamlı bir mutsuzluk ani lider olduğunu da bildirebilmektedir.

Rüyada Sevdiğini Evlenirken Görmek

Geçmişte aşık olduğu kişiyi başka biriyle evlenirken görmek, güven duyulan birinden gelecek bir hataya, hakarete, bireyin gururunu inceltecek bir an içine de girilmesine yorumlanır. Beklenmeyen, düş kırıklığı yaşatan anlara mecbur kalan rüya sahibinin ilişkisinde de sıkıntıların ortaya çıkabileceğine alamettir. Sevdiği kişiyi de kendisiyle evlenirken görmek ise hayallerine erecek olmak, hayata istediğini elde etmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Yolcu Etmek

Gerçek hayatınızda da yola göndermek ve ya sevdiğinizden belirli bir zaman ayrı düşmek, O kişiyi özlemek manasındadır. Evli bireyler için de eşlerinin yaşadıkları bir hastalıktan dolayı bireyin oldukça üzgün olabileceğini, bu dönemde ise aralarındaki sevgi zincirinin daha da artacağına yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Söylemek

Sevdiğiniz kişiye onu sevdiğinizi söylemek ise, her işe hakkıyla ve layıkıyla yerine getirmektir. Rüyayı gören kişinin olgun hareketlerini özel hayatlarında da en iyi şekilde ortaya koyduğunu, evliliğinin ve ailesinin olağan tüm sorumluluklarını üzerlerine alıp, görevlerini de en iyi şekilde gerçekleştirdiğine yorumlanır. Atılabilecek her adımdan da emin olmaya, kendisine güvenmeye , görüşülen eş dostlara ve görüşülen çevrelere dikkat etmeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sevdiğini Aldatmak

Gaflet içinde olan rüyayı gören kişinin bu süre zarfında hata üstüne hata yapabileceğine yorumlanabilen rüya, aynı zamanda kendisini görmemesinden dolayı hatayı daima eşinde arayan bireyin doğru yolu ise uzun zaman daha göremeyeceğine, hata yapmaya da devam etmesi şeklinde hem en yakınlarına, hem de kendisine manevi açıdan zararlar vereceğine yorumlanabilmektedir.

Rüyada Sevdiğini Dövmek

Gereksiz şekilde davranma sergilemek, kendisine beklediği saygıyı ise başkalarına yaşatmamakta ve bu sebep ile hoş karşılanamayan bir insan şekline gelmek demektir. Hırsına yenik düşen rüyayı gören kişinin hayat arkadaşına karşı tavırlarının inceltici ve aşağılayıcı olmasından dolayısı ile evliliğinin de riske attığı şeklinde yorumlanır.

 Rüyada Sevdiğini Çıplak Görmek

Özel zamanlarında arzularına ve isteğine yenik düşebilen rüyayı gören kişinin inancı doğrultusunda  yanlış şekilde hayatına devam ettiği tabir edilir.

Rüyada Sevdiğini Sarhoş Görmek

Evli kişiler için hayat arkadaşlarının fütursuz olan davranışlarından dolayı aile büyüklerine de karşı yüz kızartacağına , hayat arkadaşının ikazlarına rağmen durumunda bir düzelme olmaması halinde ise tartışmalar çıkabileceğine yorumlanır.

Rüyada Sevdiğini Kendisini Aldatırken Görmek

Rüya sahibinin yaşamakta olduğu ilişkide bazı tedirgin durumların olabileceğini ve bireyin yersiz düşüncelerin olduğu için, sevdiği insanın ise her hareketini izlediğini söyleyebilmekte. Bazen ise de Asılsız duyumlara hareket etmek suretiyle çevresindeki insanlara kırıcı olarak davranışlarda bulunabileceğine yorumlanmaktadır .

Rüyada Sevdiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişi hayatında gün boyunca devamlı olarak ve sürekli bir bağlılık duyarak devamlı olarak gün içerisinde de sevdiği bireyi düşünüp, her zaman gelecek zamanlar için hayaller düşündüğüne, kendini zinde ve mutlu hissedebilen rüyayı gören kişinin hayatından oldukça memnun olduğuna yorumlanabilmekte.

 

Kaydet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ