Tesettür Ay

Pınar Şems Tesettür Tunik Modelleri

Pınar Şems Tesettür Tunik Modelleri

Muhafazakar giyim tarzı, genellikle zannedilenin aksine estetikten yoksun değildir. Sade ve gösterişsiz bir giyimle estetik bir görünüme sahip olmak mümkün. Pınar Şems tesettür tunik modelleri, muhafazakar bayanların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Abiye, elbise gibi ürünleriyle tanınan Pınar Şems’in özgün tasarımlarını tunik modellerinde de görmek mümkün.

İzmirli modacı Pınar Şems’in tasarladığı bütün ürünlerde özgünlüğü ve estetiği görmek mümkün. Ancak Pınar Şems tesettür tunik modelleri abiye, elbise gibi ürünlere göre farklı bir yerde bulunuyor. Diğer ürünlerde yoğun dantel ve nakış motiflerini görmek mümkünken, tuniklerde daha sadde bir tasarımın tercih edildiğini söylemek doğru olacaktır.

Özgün Tunik Tasarımları

Pınar Şems’in tuniklerinde düz renge dayalı tasarımları görmek mümkün. Bazı modellerde dantel, nakış işlemeleri olsa da elbise ve abiyeler gibi ön plana çıkmıyor. Muhafazakar yaşam tarzının gerektirdiği sadeliği estetik ile mükemmel bir biçimde birleşitren Pınar Şems’in tasarımlarının her yaşa hitap eden ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte tunik tasarımlarında daha çok modern çizgileri tercih ediyor.

Pınar Şems tesettür tunik modelleri, vücut hatlarını tamamen kapatacak özelliğe sahip olmakla birlikte eşarp, çanta, ayakkabı, şal, fular gibi aksesuarlarla kolaylıkla kombinlenebiliyor. Yaz aylarında giymek için de birçok uygun model bulunduğunu söylemek mümkün. İpek ve satenden imal edilen kumaşlar vücudun hava almasını sağlıyor.

Pınar Şems Tesettür Tunik Örnek Modeller

Bonita serisi, Pınar Şems tesettür tunik modelleri arasında ön plana çıkanlardan biri. Mavi, beyaz gibi farklı renk seçenekleriyle üretilen bu modellerde katmanlı bir tasarım bulunuyor. İlkbahar ve yaz aylarında giymek için oldukça uygun olan Bonita modelleri, nefes alan kumaştan imal ediliyor. Yazın giyildiği takdirde aşırı terlemeye sebep olmuyor.

Mistral tunik, her yaş grubuna hitap edend Pınar Şems tesettür tunik modelleri arasında yer alıyor. Pembe ve pudra tonlarında üretilen bu tuniğin etek kısmında oldukça şık dantel işlemeler bulunuyor. Satenden üretilen Mistral’in giyimi ve kullanımı da oldukça kolay. Estetik bir tasarıma sahip olduğu gibi her yaş grubu için uygun bir model.

Diğer modeller için Pınar Şems kategorisini ziyaret edebilirsiniz..

Tül Yelek Tunik, farklı tasarımıyla Pınar Şems tesettür tunik modelleri arasında dikkat çekiyor. Ayak bileklerine kadar uzanan şeffaf bir tül yeleğe sahip olan bu modelin özellikle iş giyimi için uygun olduğunu belirtmek gerekiyor. Bununla birlikte yaz aylarında giymek için en uygun modeller arasında yer aldığını da söyleyebiliriz. Pınar Şems tesettür tunik modelleri ile tesettür giyim tarzında esetetiği yakalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ