Tesettür Ay

Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri

Pınar Şems Tesettür Abiye Modelleri

Pınar Şems, tesettür giyim tarzına sahip bayanlar tarafından en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Özellikle 18-30 yaş arası bayanlara hitap eden tasarımlara sahip olan Pınar Şems’in tasarlamış olduğu tesettür abiye modelleri hem gündelik yaşamda hem de düğün, nişan gibi özel davetlerde rahatlıkla giyilebilecek ürünler olarak biliniyor.

Abiye, tesettür giyimin en önemli unsurlarından biridir. Ayak bileklerine kadar uzanan tek parça bir kıyafet olduğu için vücut hatlarının kapatılmasına yardımcı olur. Türban, yelek gibi aksesuarlarla kolaylıkla kombine edilebilir ve muhafazakar yaşam tarzına uygun bir stil yaratılabilir. Pınar Şems’in kataloglarında yer alan abiye modellerinin hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz.

Pınar Şems’in diğer tesettür firmalarına göre farklı bir tarzı olduğunu söylemek gerekiyor. Tasarladığı elbiselerde Osmanlı motiflerini ve diğer geleneksel motifleri sıklıkla kullanıyor. Geleneksel/muhafazakar tarzı modern bir çizgiyle buluşturan Pınar Şems tarafından üretilen abiyelerin bu yüzden tercih edildiğini söylemek mümkün. Kıyafetler genel tasarımlarından işlemelerine kadar geleneksel giyime uygun bir biçimde üretilmektedir.

Mevsimlik Pınar Şems Tesettür Abiye

Pınar Şems’in bir diğer özelliği her mevsim giyilebilecek kıyafetler tasarlamasıdır. Tesettür abiye modelleri muhafazakar giyim tarzına uygun ve yaratıcı tasarımlar olmakla birlikte, kaliteli kumaştan üretilmektedir. Örneğin Ekru serisi yaz aylarında güvenle giyilebilecek modellere sahiptir. Nefes alan bir kumaştan üretilen bu modeller, sıcak yaz aylarında vücudun hava almasını sağlayan ve aşırı terlemeyi önleyen bir kumaştan imal edilmiştir.

Osmanlı motifleriyle ve alaturka işlemeleriyle dikkat çeken Pınar Şems abiye modelleri, muhafazakar yaşam tarzını estetik bir biçimde yansıtma amacıyla tasarlanmış ürünlerdir. Tamamı sade ve gösterişsiz tasarımlar olmakla birlikte hiçbirinin belli bir estetikten uzak olmadığını da belirtmek gerekir. Farklı zevklere hitap eden renk ve model seçenekleri de bulunmaktadır.

Diğer modeller için Pınar Şems kategorisini ziyaret edebilirsiniz..

Dantel, Pınar Şems tarafından üretilen abiye modellerinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Birçok abiye modelinde alaturka motifler ince işlenmiş danteller ile kombin ediliyor. Bunu özellikle Buket Abiye serisinde görmek mümkün. Altın sarısı, lila, türkuvaz gibi farklı renk seçeneklerinin yer aldığı seride Osmanlı motifleri ve dantel işlemelerin uyumlu bir şekilde kullanıldığını görmek mümkün.

Pınar Şems Tesettür Abiye Modellerinde Kullanılan Detaylar

Buket Abiye serisinde yer alan dantel işlemeleri Dilruba serisinde de görmek mümkün. Bu seride yer alan abiyelerde etekten gövdeye kadar uzanan alaturka işlemeler yer alıyor. Altın sarısı, somon, pembe gibi renk seçenekleriyle tasarlanan Dilruba serisinde Osmanlı motifleri şık bir biçimde işleniyor. Bu seride yer alan kıyafetler özellikle düğün, nişan gibi özel davetlerde giymek için uygun.

Pınar Şems, her yaşa hitap eden ürünleriyle tesettür giyimin en önemli markaları arasında yer alıyor. Tasarımcının kataloglarında düz renk modellerden detaylı motiflerin yer aldığı abiyelere kadar birçok ürüne rastlamak mümkün. Tesettürü muhafazakar yaşam tarzının estetiğiyle buluşturan Pınar Şems tarafından üretilen abiyeler tercih edilmeye devam edecek gibi görünüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ