Tesettür Ay

Muslima Wear Abiye 2017 modelleri

Muslima Wear Abiye 2017 modelleri

Muslima Wear Abiye 2017 modelleri

Her bir parçası ayrı güzel olan Muslima Wear. Son yıllarda Türkiye’de tesettür giyim çok gelişti. Artık önceki gibi tesettür giyimde tek mantık kıyafet devri kapandı ve tesettür markalarının sayısıda buna paralel olarak oldukça arttı. Bunlardan biriside Muslima Wear’dır.

Muslima Wear müşteriler bakımından genelde çok olumlu notlar alan bir marka. Değişiklik olsun, kalite olsun, desenler olsun genelde beğeniliyor. İlk başta Muslima Wear deyince insanın aklına yabancı bir firma olduğu algısı yerleşiyor fakat Muslima Wear bir Türk firmasıdır. Muslime Wear tüm dünyada tesettür kıyafet tasarlayan bir firmadır. Firma tüm dünyada ki tesettür giyim konseptlerini araştırıp ona göre tasarımlar yapmaktadır.

Muslima Wear Abiye 2017

Muslima Wear 2017 abiye  - 23

Muslima Wear’ın 2017 koleksiyonunda ağırlıklı olarak uzun elbiseler mevcut. Ben kaliteyi severim diyenleriniz varsa kesinlikle bir bakması gerekiyor koleksiyona. Muslima Wear koleksiyonunu genelde sadelikten yana kullanacak tabii sade kıyafetlerin yanında kıyafette desen seveler için desenli kıyafetlerde bulunacak. Buların dışında Muslima Wear eskimiş bir modayı tekrar gün yüzüne çıkarıyor ve elbiselerinin bazılarında puantiye kullanmayı düşünüyor. Elbiselerde başka bir dikkat çekecek ayrıntı ise elbiselerin çoğunluğunda kemer olacak olmasıdır. Aynı zamanda Muslima Wear kıyafetlerinde Osmanlı desenlerine de yer verecek. Kıyafetlerini genelde renkli tasarlayan Muslima Wear bu yıl en çok mavi, mint yeşili, pudra pembe kullanacak.

 

Bunlar dışında her elbise için farklı renk seçenekleri de bulunacak. Ceket modellerinde ise ağırlıklı olarak beyaz rengine yer verilecektir. Yine ceket kategorisinde tamamen gipürden yapılan ceketler ise abiye arayışınızda doğru kombin ile size yardımcı olabilir. Tuniklere gelecek olursak etek pantolonla çok hoş duracak tunikler sizleri bekliyor aynı zamanda tuniklerde fiyonk kullanılması da dikkat çekiyor. Muslima Wear koleksiyonlarında gösteriş ve zarifliği bir arada sunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ