Tesettür Ay

Minel Aşk Tesettür Abiye Modelleri

Minel Aşk Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür giyimin temel amacı, vücut hatlarının ve saçların tamamen kapatılmasıdır. Abiye bu yüzden muhafazakar giyimin en önemli unsurları arasında yer alır. Yaz ve kış aylarında giyilebilen bir kıyafet olan abiye, vücudun tamamını kapladığı için muhafazakar bir giyim tarzına sahip olan bayanlar tarafından tercih edilir. Minel Aşk tarafından üretilen tesettür abiye modelleri de her yaştan bayanlar tarafından tercih edilmektedir.

Tesettür giyiminin vücudu göstermeyecek bir biçimde olması gereklidir. Bu temel prensip olmakla birlikte tek başına yeterli değildir. Nitekim muhafazakar giyim tarzına sahip kişilerin gösterişli olmaktan kaçınmaları gerekir. Minel Aşk’ın bu ilkeyi tasarımlarına başarılı bir biçimde yansıttığını söylemek doğru olacaktır.

Minel Aşk’ın tasarımlarında sadelik dikkat çekiyor. Abartılı ve gösterişli motiflerden uzak modelleriyle dikkat çeken Minel Aşk, sade tasarımlarıyla her yaştan muhafazakar bayanlara hitap ediyor. Abiye modellerinde genellikle tek renk ürünlerin ön plana çıktığını da söylemek mümkün. Alaturka motiflerin sıklıkla kullanıldığı abiye modellerinde estetikten uzak olmayan bir sadelik söz konusu.

En çok tercih edilen tesettür giyim tasarımcıları arasında yer alan Minel Aşk’ın kataloglarında, sade motiflerle süslenmiş düz abiyeler ön plana çıkıyor. Sade ve gösterişten uzak olmasına karşın estetik bir tasarıma sahip olan bu modellerde düz renkli kıyafetin etek ve gövdesinde sade alaturka işlemeler görmek mümkün.

Minel Aşk tarafından üretilen abiye modelleri gerek gündelik giyimde, gerekse iş giyiminde ve düğün, nişan gibi özel günlerde güvenle giyilebilecek modellerdir. Özellikle Açelya serisinin hayatın her alanında kullanılabilecek tasarımlara sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Mor, lila, turkuvaz gibi farklı renk seçeneklerinin bulunduğu seride yer alan ürünler oldukça sade bir tasarıma sahip. Hem gündelik giyimde hem de özel kullanım için tercih edilecek modeller olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Sırma serisi de tıpkı Açelya gibi sade tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Mor, pembe ve tonlarının kullanıldığı bu seride sade renkler ile dantel işlemeler uyumlu bir şekilde kullanılıyor. Sırma serisinin özellikle yaz aylarında giymek için uygun olduğunu da söylemek doğru olacaktır. Nitekim bu seride yer alan abiyeler nefes alan kumaştan üretilmektedir.

İşlemeli tasarımlardan oluşan Rana serisinde ise mor, pudra, fuşya, bej gibi farklı renk seçenekleri yer alıyor. Düz renk üzerine boydan boya dantel işleme bulunan modeller özellikle düğün, nişan gibi hususi davetlerde giymek için uygun. Bu modellerin aynı zamanda sonbahar ve kış ayları için oldukça uygun olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Minel Aşk, muhafazakar yaşam tarzının gerektirdiği sadeliği tasarımlarına başarılı bir biçimde yansıtıyor. Tasarımcının temel amacı, muhafazakar giyim tarzını estetikten uzak olmayan tasarımlarla birleştirerek bu yaşam tarzına sahip bayanların severek giyebilecekleri ürünler ortaya çıkarmak. Bu ilkeyi Minel Aşk tarafından üretilen abiye modellerinde görmek ise hiç zor değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ