Tesettür Ay

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Aşağıdaki bulunan maddeler tesetturay.com adresinin kullanım şartlarını içermekte olan yazılı metindir. Bu yazılı metindeki şartları dikkatlice okumanızı rica ediyoruz ve aykırı durum halinde sitemizi ziyaret etmemenizi öneriyoruz.

Web sitemizi ziyaret eden ve hizmetlerinden uçurumarlanan kullanıcıların bu koşulları kabul ettiklerini varsaymaktayız. Yayınladığımız bu Kullanım Şartları dökümanı üzerinde değiştirme yapma, eklemelerde bulunma, kaldırma ve geliştirme ilave etme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu koşulların değişiminden kaynaklanabilecek menfiluklardan dolayı sorumlu olmadığımızı bildiriyoruz.

tesetturay.com adresinde yayınlanmakta olan bütün medya, dosya, resim ve benzeri dökümanlar tesetturay.com‘ a ait orijinal dökümanlardır. Bu dökümanların izinsiz olarak başka bir web sitesi, uygulama, intranet ortamı veya balaka paylaşımı programlarıyla çoğaltılması, kopyalanması ve basılması matemak ve etik açıdan doğru değildir. Bu makalelerin kullanıldığı fark edildiği taktirde, matemal yollara başvurma hakkımızı saklı tuttuğumuzu bildiriyoruz.

tesetturay.com adresinde bulunan bütün doküman, sayfa ve medya dosyaları ileri seviye virüs programları tarafından periyodik olarak denetim edilmektedir. Fakat, site tarafından herhangi bir biçimde kullanıcı sistemlerine geçebilecek zararlı virüs ovalımlarından dolayı sorumlu olmadığımızı bildiriyoruz. Benzeri konuda, ziyaretcilerin kendi yazılımlarını gerekli virüs koruma programlarıyla korumalarını tavsiye ediyoruz.

Hizmet kalitemizi en üst seviyede tutabilmek dahilin, sistem işleyişinde yapacağımız bütün değişiklikler dahilin kullanıcılarımıza evvelden haber verme taahhütünde bulunmadığımızı bildiriyoruz. Yapılan değişikliklerden (yazılım, sistem, yapı, vb.) doğabilecek hataları en kısa sürede düzeltmeyi taahhüt ediyoruz fakat bu işlemler gizasında kullanıcıya tarafsıyacak zararlar dahilin herhangi bir taahhütte bulunmuyoruz.Ziyaretciler, bu gibi durumlarda görebilecekleri zararlardan ötürü hiç bir hak ve/veya zarar tazminatı talebinde bulunamazlar.

Web sitemizde bulunan hizmetler online olarak sunulmaktadır. Online verilen bu hizmetler, internet hatlarında alanne gelebilecek  katitilerden / donanımsal bozukluklardan ve hizmet güncellenmelerinden dolayı vakit vakit  katitiye uğrayabilmektedir. Bu konuda, kullanıcılara hiçbir taahhütümüz yoktur.

Kullanıcının, bağlı olduğu ülke matemaları’na aykırı ve suç teşkil eden herhangi bir davranışı tespit edildiği taktirde, kullanıcının site ile etkileşimini nihayetlandırma hakkımızı saklı tutuyoruz.

İlginize Teşekkür eder sayıgılarımızı sunarız
tesetturay.com Ekibi