Tesettür Ay

Hamile Tişört Modelleri

Hamile Tişört Modelleri

Hamilelik süreci uzun ve sabır isteyen dokuz aylık bir serüvendir. Bu serüven boyunca kadının içinde bir can büyür. Bebek büyüdükçe kadının da karnı büyümeye başlar ve artık dar olmayan, rahat ve salaş kıyafetler giymesi gerekir. Hamile kadınların kıyafet bulmaları maalesef ki çok kolay olmuyor. Buna karşın sadece hamile bayanlara yönelik giysi satan markalar, dükkanlar da yok değil.

Hamile giysileri içinde en rahat olanı hamile tişört ve pantolon kombinleridir. Hamile tişörtlerine bakacak olursak çok keyifli ve anne adayını motive edecek birçok model görmemiz mümkün. Üzerinde bebek ve eğlenceli yazı baskılarına sahip bu tişörtleri her hamile bir defa olsun giymiştir.

Sadece baskılı kıyafetler yok elbette. Çalışan bayanlar bu tarz tişörtleri işe giderken tercih edemeyecekleri için kendi bedenlerinden birkaç numara büyük giyinerekten çözüm üretebilirler. Ancak belirtmekte fayda var ki hamile tişörtleri özellikle karın kısmı elastik yapıda kumaşlardan ya da karın kısmı gevşek yanlar lastikli olarak üretildikleri için normal kıyafetlerin bedenleri büyükte olsa hamile tişörtü gibi rahat olmayacaktır.

Hamileler için üretilen tişörtler elbette ki sadece figür baskılı değil. Günlük hayatta daha sade giyinmeyi seven anne adayları için baskısız, düz hamile tişörtlerini bulmakta mümkün. Bu tişörtler de yine anne ve bebeğin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak dikilmiş ürünlerdir. Vücudu saran, karnı sıkmayan elastik yapısı sayesinde ister baskılı olsun ister düz olsun tüm hamile tişörtlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ