Tesettür Ay

Geleneksel Tesettür Tunikleri

Geleneksel Tesettür Tunikleri

Geleneksel Tesettür Tunikleri

Tesettürlü hanımların tarzını yansıtması için çeşitli ürünler vardır. Tunik çeşitleri bunlardan biri olup, çok sayıda bayanın beğeni ile tercih ettiği bir kıyafet türüdür. Bakımına önem veren tesettürlü hanımlar, kıyafetlerini yılın ve sezonun trendleri doğrultusunda seçerken kendi tarzlarının ortaya çıkmasına dikkat eder. Geleneksel çizgide üretilen ve çok kullanılan tesettür tunikleri vardır.

koyu-renk-tesettur-tunik-modelleri

Göz alıcı renklerin kullanıldığı modeller

Mürdüm gibi çok sevilen ve çok hoş duran tunik modelleri, tesettürlü giyinen bayanlar tarafından çok beğeni alır. Geleneksel tunik modelleri ile şıklık oluşturmak isteyen her tesettürlü bayan, bu ürünleri kendi tarzı bağlamında kombin yaparak, elegan görünüm kazanır.

renkli-tesettur-tunik-modelleri

Yazlık tesettür tunikleri

Geleneksel ürünler tercih eden bayanlar, yaz mevsiminde şıklığın simgesi olur. Rahat ürünleri açık renkler ile kombin yaparak, güzel görünmeye özen gösterirler. Yıllardır kullanılan ve artık tesettürlü hanımların birçoğunun gardırobunda yer edinen bu modeller, halen trend olmayı başarır. Otantik hava estirmek isteyenler, geleneksel tuniklere yönelir.

yazlik-tesettur-tunik-modelleri

Koyu renkler

Kişisel zevkleri doğrultusunda koyu renkler tercih eden bayanlar vardır. Siyah, lacivert ve bordo gibi koyu renkler ile olgunluklarının ve asilliklerinin ortaya çıkmalarını isterler. Vücut hatlarının minimum düzeyde belli olması amacı ile koyu renklerde giyinen tesettürlü hanımlar da bu modellere ilgi duyar. Tesettür tunik modelleri ile hem tesettür çerçevesinde giyinebilir hem de şıklı elden bırakmamayı mümkün hale getirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ