Tesettür Ay

Gamze Polat 2016 Tesettür Abiye Modelleri

Gamze Polat 2016 Tesettür Abiye Modelleri

Gamze Polat 2016 Tesettür Abiye Modelleri

 

Gamze Polat 2016 Tesettür Abiye Modelleri biraz tesettür elbiselere veya elbiselere benzemektedir. Tesettür abiye modellerinde de kemer bulunmaktadır. Hatta bazı abiyeler yarasa kollu veya uzunlamasına yeri kaplayan modeller bulunmaktadır. Elbette burada ne kadar abiyelerin modellerini anlatsanız bile, mağazada veya internet üzerinden kendiniz görmeniz gerekecek, fakat tesettürlü abiye modelleri gerçekten çok şık olmaktadır. Tesettürlü giyinmeyen kadınlar bile, tesettürlü abiye modellerini gördükleri zaman, abiyeleri giymek istiyor. Tesettürlü olmak her ne kadar kapalı giyinmek olsa bile, bunu yapmanın farklı yolları vardır ve kapalı giyinmek demek değildir ki hiç modayı takip etmeyeceksin veya farklı giyinemeyeceksin. Tesettürlü giyimin kendine has bir giyim tarzı vardır, fakat bu demek değildir ki tasarımlar farklı olmayacak veya aksesuarlar kullanılmayacak.

 

 

Bu yıl ki tesettürkü abiye modellerinin renklerinden biraz bahsedelim. Yine farklı renklerde ve hatta onlarca renkte abiye modelleri bulabilirsiniz, fakat genel anlamda bu yıl görebileceğiniz renkler pudra pembesi, turkuaz ya da yeşil ve mavi ve tonları, bordo, kırmızı ve mor ve tonları gibi renkler bulabilirsiniz. Renklerde çok fazla seçenek görünmüyor gibi görünsede, aslında dikkat ettiğinizde çok fazla seçenekler bulunmaktadır. Bu sebeple önce nasıl bir abiye istediğinize karar verin, daha sonra renk seçiminizi yapın ve ona göre abiye alışverişine çıkın. Bu hem tesettürlü giyinen kadınlar için de geçerlidir, tesettürsüz giyinen kadınlar için de geçerlidir.

 

Abiyelerin tasarımlarına baktığımızda ise, elbette bütün tesettür abiyeleri uzun olacak ve kolları olacak. Kol kısmında yarasa kol tasarımı olabilir veya kol kısmı hafif dantelli olabilir ya da el işlemeli. Abiyelerin bazıları iki parçadan oluşabilmektedir. İlle tek parçalı bir abiye olmak zorunda değildir. Bunun yanı sıra abiyenin üstü için kısa bir ceket tarzı bir giyim ürünü de olabilir. Özellikle pudra renginde bir abiyenin üstü için kısa ama uzun kollu bir ceket olabilir. Bu tür ceketler olursa, abiye kısa kollu veya askılı tarzda olabilmektedir. Nasıl giyinmek istediğinize göre bakmanız gereken giyim ürünleri bu şekilde değişecektir. Bazı abiyeler tesettür gelinliklerde olduğu gibi boğaz kısımları da vardır, fakat boğazı farklı bir şekilde kapatabilirseniz, ona göre dekoltesi olmayan, ama boğazı açık bir abiye de alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ