Tesettür Ay

Fulyan 2017 Tesettür Giyim

Fulyan 2017 Tesettür Giyim

Herkesten şık olmanız için 2017’de Fulyan yeni modelleriyle geliyor. Düğün, nişan, mezuniyet gibi günlerinde her bayan bir adım önde olmak ister işteFulyan’da bunu size yaşatmak istiyor. Bu abiye modelleri sizlere mutlu günlerinizde eşlik etsin. 2017 koleksiyonunda farklı modeller dikkat çekiyor. Tarzını değiştirme isteyen bayanlar için 2017 koleksiyonu bulunmaz bir fırsat diyebiliriz.

Fulyan size her anlamda şıklığı sunuyor. Özel günleriniz olabilir veya resmi giyinmeniz gereken bir ortamda bulunmanız gerekebilir bu durumlarda paniğe kapılmanıza gerek yok Fulyan size çözümü sunuyor.

Fulyan 2017 Tesettür Giyim Modelleri

Fulyan’da 2017 sezonuna mavi, yeşil ve toprak tonlarıyla girmeyi düşünüyor. Aynı zamanda da abiyelerde rahat kombinlenebilen iki parça gibi duran abiye modellerini kullanmayı düşünüyor. Bunların dışında tabii ki de vazgeçilmeyecek klasik modellerde olacak. Abiyelerin etek kısmı ise kabarık olması bekleniyor. Bazı abiye modellerinde ise abiyenin üst kısmı ve etek kısmının rengi farklı olacağı söylentileri de var. Buda sizin daha rahat kombin yapmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca abiyelerde birçok renk seçeneğinizde olacak. Biyelerin etek kısmında Fransız kupürü de olacak. Bazı modellerde de yarasa kolların kullanılacağı düşünülmektedir.

2017’de Tesettür giyim modelleri için mutlaka Mislina’ya uğramalısınız. Değişik abiye bulmak artık çok zorlaştığı için değişik tarzda abiye arayan veya tarzını değiştirmek isteyen bayanlar için yeni modeller mutlaka görülmesi gerekiyor.Özellikle mezuniyet, nişan, düğün gibi günlerde insanlar değişik model arayışına birbirinin aynısı olmamasına dikkat ediyor bu yönde Fulyan size büyük bir açık kapı bırakıyor. Modeller hem kalite olarak hem de çeşit olarak çok fazla olacağı için aradığınız parçayı bulma ihtimaliniz çok yüksek. Renk çeşidi de çok fazla olacağından dolayı kombin yaparken zorluk çekmeyeceksiniz. Fulyan tek model üretimi de yapmayacağı için fiziğinize uygun bir model bulma ihtimalinizde çok yüksek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ