Tesettür Ay

En Yeni Tesettür Tunik Modelleri

En Yeni Tesettür Tunik Modelleri

             En yeni tunik modellerine baktığınızda, bazıları uzun bir gömlek gibi görünürken, bazıları ise tamamen bir elbise görünümünde olabiliyor. Özellikle yaz veya bahar aylarında giyilebilecek tunik modelleri arasında beyaz başta olmak üzere, bütün açık renkler bulunmaktadır. Tunik biliyorsunuz ki uzun bir gömlek ya da orta boyda bir elbise gibi giyebileceğiniz bir giyisi türüdür ve kadınlar giyimektedir, hatta tesettürlü kadınlar daha fazla giyimektedir. İnternet üzerinden tunik şeklinde araştırdığınızda bile, karşınıza tesettür online mağazaları çıkacaktır, çünkü genelde tunikler tesettürlü kadınların giydikleri giyim türleridir. Bugünlerde birçok genç kadın tunik tarzında elbiseler giyebiliyor, fakat genel anlamda tunikler tesettürlü kadınlar tarafından giyilen giyim ürünleridir.

YAKA BAĞLAMALI TUNİKBordo Tunik

YAKA BAĞLAMALI TUNİKBordo Tunik

En yeni tunik modellerine baktığımızda, özellikle tesettürlü kadınlar için üretilen modellerde, uzun gömlek ya da uzun bir hırka şeklinde üretilmektedir. Tunik altına bir tayt veya pantolon giyilebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Renklerde açık ve genelde düz renk, fakat yaz ve baharı aratmayacak şekildedir. Bütün renklerde tunik bulabilirsiniz. Tuniklerin tasarlanmış olduğu kumaşlarda genel anlamda rahat ve yumuşak olmaktadır, dolayısıyla yaz ve bahar aylarında rahatlıkla giyebilirsiniz. Tunikleri sadece tesettürlü kadınlar giymek zorunda değildir, her kadın giyebilir, çünkü bir tunik modelinin tesettürlü olması için, kadının başını örtmesi gerekiyor. Eğer tesettürlü bir model olmayacaksa, kadın sadece başı açık giyecek, aslında bütün fark bu kadar basit.

 

En yeni tunik modellerinde bile elbise gibi giyebileceğiniz modeller olsa bile, tesettürlü kadınlar genelde tam anlamıyla tunik olarak giyinmeyi tercih ediyorlar. Tunik altına bir pantolon veya tayt giyinmek istiyorlar. İnternetten birçok farklı tunik modelleri bulabilirsiniz. Kısa modellerden tutun ki uzun modellere kadar, farklı renklerde ve desenlerde, hatta bazıları elbiseye benzeyen, bazıları ise uzun bir gömleğe benzeyen birçok modeller bulunmaktadır. Tunik çok basit giyim ürünleridir ve rahat giyebilmeniz için tasarlanmıştır. Farklı şekillerde giyebileceğiniz için, neredeyse üçü bir arada elbise gibi görebilirsiniz. Hem elbise olarak giyebilirsiniz, hem uzun bir gömlek ya da spor bile giyebilirsiniz. Bu tamamen sizin nereye giyinmek istediğinize bağlıdır. Araştırın, çünkü mutlaka kendinize göre bir tunik bulabileceksiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ