Tesettür Ay

En Yeni Bayramlık Genç Tesettür Elbise Modelleri

En Yeni Bayramlık Genç Tesettür Elbise Modelleri

En Yeni Bayramlık Genç Tesettür Elbise Modelleri

             Tesettür modellerinde önemli olan, kadının kapalı olarak giyinebilmesi ve başına herhangi bir baş örtüsü takmasıdır. Tesettür elbise modellerinde ise en büyük özellik, elbisenin uzun olması gerektiği. Kadının bacaklarının görünmemesi gerekiyor, kolları kapalı ve kadının sadece yüzünün görünmesi gerekmektedir. Bazı modeller tam bir elbise, bazıları ise pardesü görünümlü elbiseler olmaktadır. Tesettürlü elbiselerde çok farklı modeller olmaktadır. Bu sebeple araştırıp nasıl bir model istediğinize göre almanız gerekir. Renkler konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız, çünkü birçok farklı renkler bulunmaktadır. Özellikle baş örtü ve elbise renklerinin bir olduğu modeller daha fazla ilgi görmektedir. Tesettür elbise modellerinde çok fazla bir numara yoktur, çünkü önemli olan sadece kadının ellerinin ve yüzünün görüneceği şekilde giyinmesidir.

puane-elbise-mercan-4355-044-71_01
puane-etek-coral-6393-020-81_01
puane-ferace-orange-8441-057-78_01
puane-kapisonlu-ferace-pembe-2663-021-42_01

 

Tesettür elbiseleri arasında kemerli elbiseler de bulabilirsiniz veya düz elbiseler de bulabilirsiniz. Bu tamamen nasıl bir elbise istediğinize bağlıdır, fakat tesettürlü elbiselerin her zaman uzun olacağını unutmayın. Yaz aylarında uzun elbise nasıl giyilir diye merak ediyorsanız da, elbiselerde kullanılan kumaşlar, yaz aylarında giyilebilecek, rahat ve sıcak tutmayan kumaşlar olduğundan, elbise uzun da olsa rahat giyilebiliyor. En yeni tesettür elbise modelleri olarak baktığınızda, elbiselerin çok fazla bir numarası olmuyor, fakat genelde yeni renkler ve yeni desenler görebilirsiniz. Renkler çoğu zaman düz, elbisenin üzerinde kemer veya düğmeleri aksesuar olarak görebilirsiniz.

puane-panco-siyah-8439-001-01_01
puane-plus-buyuk-beden-elbise-bej--20129-11_01
puane-pul-payet-detayli-asimetrik-kesim-gomlek-bej-8303-023-11_01
puane-studio-kapisonlu-tunik-sari-501-013-29_01

Bazı tesettür elbise modellerinde yarasa kollu modelleri bulabilirsiniz. Kadınlar bugünlerde yarasa modellerini tercih edebiliyor. Biraz daha havalı, birazda yarasa kollu olduğu için elbisenin kendisinde olan bir aksesuar gibi görebilirsiniz. Yeni tesettür elbise modellerinde, her ne kadar bazı elbiselerin rengi mat olsa bile, kapalı renkler değil, bu sebeple yaz ve bahar aylarında bile rahatlıkla giyebileceğiniz modellerdir. Eğer sizde kendinize bir tesettürlü elbise almak isterseniz, önce nasıl bir elbise istediğinizi düşünün, bir araştırın ve sonra isterseniz internetten, isterseniz de dışarıya çıkıp mağazalardan alabilirsiniz. Artık her yerde tesettürlü mağazalar bulunmaktadır, dolayısıyla istediğinizde dışarıya çıkıp kendinize tesettürlü bir elbise alabilirsiniz. Unutmayın ki tesettürlü bir elbise almanız için, elbise ile beraber yoksa bir eşarp almanız gerekmektedir.

puane-tunik-fistik-yesili-623-211-23_01
puane-tunik-lacivert-636-004-17_01

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ