Tesettür Ay

En Güzel Tesettür Kaban Modelleri

En Güzel Tesettür Kaban Modelleri

EN GÜZEL TESETTÜR KABAN MODELLERİ

Her sonbaharda yenilenen kış kombin tasarımları farklı modelleriyle göz kamaştırıyor. Tesettür giyimde lider markalarca tasarlanan kış sezonu giyim trendleri, tesettürlü hanımların gözdesi olmayı başarıyor. Tasarımlarda dikkati çeken, tesettürlü bir giyim tarzına uyum sağlayabilecek şekilde ve asil bir duruşa sahip ürünler oluyor. Kışın en güzel tesettür kaban modelleri arasında tercih yapmak oldukça zevkli bir hale geliyor.

tesettur-kaban-modelleri

Kürklü Yakalar ve Deri Detaylar

Kış sezonundaki en güzel tesettür kaban modelleri için en belirgin detaylar, yakalarda ve kollarda kürk ve deri geçişlerin hakim olduğu. Kabanlara ayrı bir hava kazandıran ve sıradanlıktan ayrılmasını sağlayan bu modeller duruşu ile göz dolduruyor. Diz altında biten modellerin kalem pantolonlarla kombine edildiği göze çarpan stiller arasında.

Kurklu-Tesettur-Kaban- trendleri

Pelerinli Kabanlar ve Kazayağı Etkisi

Bu kışın trendi kazayağı deseni en güzel tesettür kaban modelleri için sıklıkla kullanılıyor. Renkli ve yalnızca siyah beyazın hakim olduğu kazayağı deseni, tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği modeller arasındaki yerini alıyor. Diğer yandan sezona pelerinli olan kabanlar damgasını vuruyor.

tesettur-kaban

Çok şık keçe kabanlar ve vücuda oturan modellerde kullanılan pelerin, asil ve şık bir duruşun görselliğe dökülmüş halini temsil ediyor. Haki yeşil, camel, indigo mavi, bordo ve bal köpüğü tonları en trend renkler arasında yer alıyor. Balıksırtı desenin hatırı sayılır biçimde öne çıktığı kabanlar en çok satan modeller arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice dedi ki:

    bordo keçe kaban yelekli olandan istiyorum ama ulaşamıyorum yardımcı olur musunuz?

BİR YORUM YAZ