Tesettür Ay

Düğünlük Eşarp Modelleri

Düğünlük Eşarp Modelleri

Düğünlük Eşarp Modelleri

             Normalde bütün kadınlar eşarp kullanıyor, fakat tesettürlü kadınların her gün, her saniye eşarp kullanmaları gerekiyor, çünkü öyle bir şart koşuluyor. Bu elbette biraz daha inançlara dayanan bir durumdur. Burada bahsedeceğimiz ise eşarp modelleri ve tasarımları olmaktadır. Birçok farklı eşarp modelleri bulabilirsiniz ve özellikle artık günümüzde çok fazla tesettür giyim firmaları bulunduğu için, eşarp bulmanız çok daha kolay olmaktadır. Düğünlük Eşarp Modellerinde öncelikle ne tür kumaşlarda eşarp istediğinizi düşünebilirsiniz, çünkü en pahalı kumaşlardan bir tanesi ipektir ve birçok ipek yapımı eşarplar bulunmaktadır. Kumaşını seçtikten sonra ise eşarpınızın rengine karar vermeniz gerekir. Tek renkli düz bir eşarp mı olacak ya da ebru sanatı gibi farklı renklerin bir arada olduğu bir eşarp mı olacak?

abiye-esarp-cesitleri
abiye-şal-modelleri
abiye-turban-modeller45
abiye-turban-modelleri

Düğünlük Eşarp Modelleri muhtemelen en fazla sayıda olan eşarplar olması gerekir, çünkü her elbisenize göre farklı bir eşarp kullanabilirsiniz veya bazı kadınlar akıllılık ederler. Eşarp almaya gittikleri zaman her şey ile uyum sağlayabilecek birkaç tane eşarp alırlar ve böylece her gün sadece ne giyeceklerini düşünürler ve eşarplarını sırayla kullanırlar. Bazen eşarpların arasında daha çok sevdiği bir eşarp olacaktır. Eşarplar daha kaliteli oldukça elbette fiyatlarda yükselmektedir. Eşarplarda özellikle kumaş ve eşarpın ne kadar büyük olduğu fiyatları her zaman değiştirmektedir. 20 liranın altında da eşarp bulabilirsiniz 50 liranın üstünde de. Bu tamamen sizin nasıl bir eşarp istediğinize bağlıdır.Kaliteye ve Markaya göre degişiklik gösterebiliyor.dar-kesim-2016-Kapalı-Nişanlık-Modelleriİpek malzemesi ile yapılmış bir eşarp tanınmış bir marka ise fiyatı 150tl civarı olabiliyor.Aker eşarp modellerine  baktıgımız zaman Ramazan kampanyası ile bir çok firmalar %30 %40 civarı indirim yapabiliyorlar.İlkbahar sezonunun bitmesi ile yaz sezonun yeni modelleri için yer açılması açısından %leri büyük indirimler söz konusu oluyor.Nede olsa biz kadınlar indirimi duyunca dayanamıyoruz 🙂 Düğünde gelinden sonra en şık görüneme sahip olmak isteyen gelin yakınları kız kardeş anne teyze gibi yakın akrabalarıın eşarp konusunda dikket etmeleri çok önemlidir.Zira aynı renk ve modelleri ile hiç hoşlanmadıgınız birindede görebilirsiniz o geceyi boşuna sinirli geçirmeye gerek yok .

Alvina-Abiye-Hazır-Eşarp-Modelleri-9

Bu yaz düğün sezonu ve genç kızın bir sürü düğün için çarşaf giymeye nasıl istiyorum. Eğer gelin, bir aile dostu ya da olmak için gelinin kız kardeşi olsanız, herkes kendi özel yapılmış elbiseler maç için benzersiz tarzı arayışı içinde olduğunu.gün çeşitli tören faaliyetleri ile yayılır olarak düğün töreni, farklı başörtüsü stilleri için yer verir. Bir Müslüman düğün genellikle Mescidi veya seçtiğiniz başka bir yerde yapılır Nikah, oluşacaktır. senin Nikah Bir Mescidi’nde olmalı, uygun şekilde giyinmiş olan çok önemlidir. Birçok gelinler tamamen örtülü olarak, abaya giymek için tercih. Bir çarşafımın bir gelin bir görünüm elde etmek için birçok yol vardır. Abayas birçok tasarımlar kolayca kullanılabilir. Ben geçen gün alışveriş ve bir düğün için çok uygundur bir Sari tarz abaya fark edildi.

türban-modelleri9
Sonra, gelin tüm iki dirhem bir çekirdek alır nerede resepsiyon var! Bir gelin gibi, elbise tarzı bağlı olarak, başörtüsü için birçok seçenek vardır. Bir Hint kıyafeti giymek karar verirseniz, çarşaf giymeye nasıl bol fikirleri vardır. Tüm Hint başlık parçaları faydalanmak ve şahane bir gelinlik görünüm için başörtüsü sonra sabitleyebilirsiniz. Eğer çağdaş bir görünüme tercih ederseniz, basit bir başörtüsü tarzı da oldukça güzel.Düğünler genellikle gerçek düğün gününden önce bir hafta başlayan bir fırsat vardır. Söyleniyor, gelin akşam gün tamamlar son yemeğidir. Bazı gelinler başka giysi dönüşür ve bu özel kıyafeti için farklı bir başörtüsü tarzı arayın.Şimdi size düğün ve partiler için çarşaf giymeye nasıl son yollarını gösteriyor olacak. Makalenin sonunda, video öğretici bir göz saklayınız.Düğün ve Özel Etkinlik İçin Hicap Wear Nasıl
gevşek asılı parça ile fabric.A güzel basit başörtüsü tarzı ince ayrıntı ile çarpıcı bir yumuşak pembe elbise. modern-abiye-turban-baglama-modelleriBu bir düğün katılıyor zaman giymek için mükemmel bir kıyafet.
Hint aşınma için basit bir başörtüsü tarzı. Güzel başlık parçaları ile basit tarzı dikkat edin.
güzel bir yeşil ve altın renkli bir Pakistanlı kıyafet. İşte biz onu Türk başörtüsü tarzı giyen bkz. Ben, oldukça güzel görünüyor geleneksel giysiler ile Türk hicab giyen düşünmüyordu.
Öncelikle, kesinlikle bu söylemek zorunda … bebek çok şirin! Onun kıyafeti çok çarpıcı. Ben renk ve tasarım yanı sıra dokulu kumaş seviyorum. Basit başörtüsü bu görünüm stili ile mükemmel gidiyor.
Ben elbisesinin üzerinde detay seviyorum. Bu eşarp ucunda bir aksesuar olarak kullanılan halkalar ile basit bir ön şal olduğunu.

Ben bu yazıda nasıl şık bir şekilde düğün için çarşaf giymeye gelinler gösterdi umuyorum. Mutlu stil.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ