Tesettür Ay

Davetler İçin Şal Modelleri

2016 modasında şal aksesuarının yeri büyüktür. Tesettür modasına girdiği günden beri şallar, herkesin beğeni ile tercih ettiği bir ibadet aracı ve aksesuar niteliği görmüştür. En şık ve en tarz kıyafet çeşitlerini kombin yaptığınız davetlerde, tarzınızı tamamlayacak ürün olarak şalları seçmeniz, sizin için en iyisi olur.

şal

Hareketli şal sevenlere abiye ile kullanılacak şal modeli

Genel olarak abiye giyildiği zaman, şal modeli bilinçli olarak sade tutulur ki tarzı bozmasın. Lakin hareketli başörtüsü kullanmaktan yana olan bayanlar, tarzlarını tamamlamak için bu tarz modellere yönelebilir. Bunlar hem düz tasarımlı olan hem de belli yerlerine eklenen işlemeler ile canlılık kazanan modellerdir.

3d şal modelleri

Çok şık görünen bu modeller, farklı renklerde bulunur. Katıldığınız daveti şenlendirmenizi sağlayacak bu ürünlerin kullanımı çok kolaydır. Genel olarak püskül detayı barındırdıkları görülür. İpeksi yapısı ile canlı haldedir, bu yüzden genel olarak bu ürünler ile düz yapılı kıyafetler kombin yapılır. Klasik yapılan şal bağlama tekniğini bu modellerde kullanmak uygundur.

Kendiliğinden desenli şal modelleri

Hareketli yapısı nedeni ile bağlanırken, abartılı model seçilmez. Örtülmesi gereken yerleri kapatacak kadar boynunuza dolamanız yeterli olur. Hatta bir tarafını öne bırakmanız, şık görünümü artırıcı bir özellik olarak karşınıza çıkar. Davetler için şal seçerken bu ürünleri, sade ve zarif kıyafetler ile birlikte kullanmaya özen gösteriniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ