Tesettür Ay

Dantel Şal Renkleri

Dantel Şal Renkleri

Dantel Şal Renkleri

             Kadınların çoğu moda ve aksesuarlara çok düşkün olurlar ve bu sebeple dışarıya çıktıkları zaman, hoşlarına giden bir mağaza varsa mutlaka içeriye girerler. Kadınların gözlerine çarpan aksesuarlardan bir tanesi mutlaka şal olur. Farklı renklerde ve desenlerde şallar ve kadınlar özellikle kendi elbiselerine uygun şekilde aksesuar alışverişi yapmaya çalışırlar. Dantel şal olduğu zaman, şalın kenarında dantel ve el işlemeleri olmaktadır. Farklı renklerde şal bulabilirsiniz. Koyu renklerle koyu renkli şalları, açık renkli elbiselerinizle açık renkte şallar bulabilirsiniz. İnternetten ve dergilerden birçok dantel şal örnekleri bulabilir, hatta yeteneğiniz varsa ve eliniz yatkınsa, dantel şal modellerini kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Kolay değil, fakat zor da değil ve imkansız da değil.

 

kenari-dantelli-sal-01-03-241x369 kf1-18-03-241x369

Hangi renkte şal isterseniz isteyin, hepsini bulabilirsiniz. El örgülü şallardan tutun ki normal düz makine örgüsü ile yapılan şala kadar hepsini bulabilirsiniz. Şalı her şey ile kullanabilirsiniz. Tesettürlü kadınlar özellikle başını bağlamak için şal kullanır, fakat diğer yandan, bazı kadınlar hem başını örtmeyi, hem de şal olarak kullanmayı da sevenler vardır. Biraz fazla kendisini kapatmış oluyor, fakat bu tür kullanımlar da mümkündür. Şalları birçok farklı şekillerde kullanabileceğinizden dolayı, çok kullanışlı bir aksesuardır ve bu yüzden de birçok kadın şal kullanmasını sever. Sizde hangi renkte veya hangi elbisenize uygun bir şal istiyorsanız, araştırabilirsiniz. Aldığınız şalı ille aldığınız gibi kullanmak zorunda da değilsiniz.

sal-cp-13-03-241x369 sal-cp-15-03-241x369

İsterseniz üzerine işlemeler veya farklı tasarımlar yapıp aldığınız şalı bu sefer de kendi şalınız olarak kullanabilirsiniz. Şal gerçekten çok kullanışlı ve işe arayan bir aksesuardır. Hatta birçok erkekte şal kullanabiliyor. Özellikle bu dönemdeki genç erkekler, bazen moda niyetine şal kullanabiliyorlar. Dantelli şal renkleri arasında isterseniz mavi, ister bordo, isterseniz de yeşil veya pembe ya da pudra pembesi gibi birçok farklı renkler bulabilirsiniz. Genelde şallar çok pahalı değildir, bu sebeple bir seferde birden fazla alma şansına da sahip olabilirsiniz. En pahalı olan şal modelleri genelde ipek yapımı şallar olmaktadır ki bunların fiyatları ise birkaç yüz liraya kadar çıkabilmektedir.

sal-xf-17-03-241x369 sefamerve_erbilcy_33_129799130_1-241x369 sefamerve_erbilcy_34_129800788_1-241x369

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ