Tesettür Ay

Cıvıl Cıvıl Yazlık Tesettür Kap Modelleri

Cıvıl Cıvıl Yazlık Tesettür Kap Modelleri

Baharın gelmesiyle birlikte vitrinler de capcanlı bahar renklerine büründü. Pastel ve iç açıcı renklerle tasarlanan kıyafetler alıcılarıyla buluşmaya başladı bile. Yaz demek yeni giysiler demek, her sezon yenilenen kıyafetler demek. Tesettürlü hanımların yazın vazgeçilmez giy çık ürünü yazlık tesettür kap modelleri olmaktadır. Altına ince bir pantolon ve rahat ayakkabılarla çok şık kombinasyonlar yapılabilir.

tesettur (3)

Bu yaz tesettür kap modelleri gerçekten rengarenk. Birbirinden alımlı ve pastel ağırlıklı kaplar renkli kişiliklere göz kırpıyor. Pudranın her zamanki asil ve kendine has havası, sarının canlı bahar tazesi büyüsü ve turkuaz rengin zarif duruşu bu yaz oldukça saracak gibi görünüyor. Tesettür kıyafetlerin en rahatı ve en çok kullanılan ürünü kaplardan oluşuyor. Bu nedenledir ki her yıl yılın moda renkleri üzerinden kap modelleri çizilir ve dikilir.

Cıvıl cıvık renkleriyle tesettür kap modelleri bu yıl da, smokin kesim çizgisinden şaşmadan asimetrik havasını da koruyor. Kısa süre içinde en farklı ve en göz dolduran modeller arasında olan smokin kesim bir süre daha sevilerek giyileceğe ve dikileceğe benziyor. Salaş kesimler ile dikilen kaplar için, bu modadan da vazgeçilmediğini görebiliyoruz. En çok kullanılan trend kol uçlarında işlemeler kullanılan modeller. Desenli kaplar bu yıl gözdeler arasına giriyor. Ancak kombinlerken dikkat edilmesi gerekiyor. Uyumlu bir şal ve pantolonla harika görünmek mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ