Tesettür Ay

Bu Yılın En İyi Tesettür Gelinlik Modelleri

Bu Yılın En İyi Tesettür Gelinlik Modelleri

Yılın popüler tesettür gelinlik modelleri

2016 yılı tesettür modasında oldukça hareketli ve tarz ürünlerin sergilendiği bir yıl olmaktadır. Bu durum tesettürlü gelinlik modellerine de yansımakta ve son yılların en beğenilen ürünleri ortaya çıkmaktadır. Kullanılan aksesuarlar, gelinliğin güzelliğini ortaya çıkarır. Bu yılın en iyi tesettür gelinlik modelleri şu şekildedir;

kis-aylarina-ozel-tesettur-gelinlik-modelleri

2016 yılının dantelli tesettür gelinlikleri

Dantel aksesuarı yıl boyu farklı ürün ve alanlarda görülecektir. Özellikle etek kısmında zarif danteller kullanılan tesettür tarzı gelinlikler yılı şenlendirecektir. Kabarık etekli olan modeller, dantel aksesuarı ile hoş bir uyum sergiler. Bu yılın en beğenilen tesettür gelinlik modelleri arasında, modaya uygunluğu ile ön plana çıkmayı başaran ürünlerdir.

dantelli-tesettur-gelinlik-modelleri

Görkemli tesettür gelinlik modelleri

Gerek baş kısmı gerekse etek kısmı çok gösterişli olan bu modeller, cazibenize cazibe katacak cinstedir. Artık hem tesettür çerçevesine uygun hem de zarif olan gelinlik modelleri üretilebiliyor. Bu sayede inançları doğrultusunda giyinmek isteyen bayanlar, şıklığı da ellerinde tutmuş oluyor.

gorkemli-tesettur-gelinlik-modelleri

Kış aylarına özel tesettür gelinlikleri

Bir taraftan içinizi sıcak tutacak şekilde tasarlanmış bir taraftan da zarafetinizi ortaya koyabilecek nitelikte hazırlanmış tesettür gelinlikleridir. Bu yılın en beğenilen tesettür gelinlik modelleri içinde sonbahar ve kış aylarında çok tercih edilen ürünler olmaktadır. Estetik işlemelerin yanı sıra, kullanılan tüylü aksesuarlar, gelinlik modelinin tasarımını güzelleştirir. Kış gelinleri, bu şekilde güzel bir gelin olmayı kolayca başarır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ