Tesettür Ay

Bayan Cüzdan Modelleri

Bayan Cüzdan Modelleri

Takıp takıştırmayı seven kadınların en gözde aksesuarlarından birisi cüzdanlardır. Öyle bir an gelir ki çanta yerine cüzdan kullandığımız bile olur. Bu yüzden cüzdanları da alırken detaylıca inceleyip, kafamızda çok farklı kombinler yaparak tercihte bulunuruz. Kimileri cüzdanı sadece cüzdan olarak kullanırken, kimileri de cüzdanı bir aksesuar ya da çanta olarak kullanabilir. Mesela kıyafetinizle uyumlu, renkli deri bir cüzdanı arkadaşlarınızla buluşurken, sinema veya alışverişe giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yine hoş süet bir cüzdanı uygun kıyafet ve ayakkabıyla kombinleyerek özel bir buluşmada da durumu kurtarmanız mümkün.
Yok ben çantasız dışarı çıkmam ama kredi kartlarım, paralarım bir arada elimin altında dursun, çantanın içinde iki saat aranmayayım diyenlerdenseniz sizin için de önerimiz küçük cüzdanlardan yana. Küçük olmasıyla cüzdan çantanızda da çok yer tutmayacaktır. Ne kadar çantanızın içinde de dursa, küçücükte olsa zarif olması önemli. Öyle alelade bir şekilde sadece çantamın bir köşesinde dursun lazım olduğunda hemen elimin altında olsun diye düşünmeyin. Yeri gelince küçük deri bir cüzdan size çanta yerine kullanabileceğiniz alternatif olabilecektir.
Özel anlar için çantadan bile daha şık cüzdan tasarımlarını da dile getirmezsek olmaz. Özel tasarım cüzdanların kaliteli duruşu çok özel zamanlarda kombinleriniz arasında yer almalı. Özellikle yılan derisi görünümlü cüzdanlar şık bir abiye ve ayakkabıyla bir araya geldiğinde çantaya dahi ihtiyacınız olmadan bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ