Tesettür Ay

Aramiss Elbise Modelleri

Aramiss Elbise Modelleri

Tesettür giyimde şık ve zarif görmeyi isteyen bayanların elbise tercihleri arasında her bütçeyede uygun oluşu ile Aramiss yer almaktadır. Tasarımlarında elbise modellerinde tek parça olmasına rağmen sanki etek bluz kombini giymiş gibi stillerinin yer aldığı konseptinde genelde pastel renklere olduğu kadar koyu renklere de yer vermiştir. Özellikle çalışan bayanların tercih ettiği elbise modelleri, özel günlerde olduğu kadar, günlük kullanım içinde oldukça idealdir.

Bu senenin moda renklerinin ağırlıkta olduğu elbise modelleri de üç ve iki renkli olarak tasarlanmış olup, üç renk olan elbiselerde etek farklı renk bluz kısmı farklı renk etek uçlarında kullanılan çizgiler ile yakadaki ayrıntılar farklı bir renkte kumaş ve dantel kullanılarak farklı bir konsept ortaya çıkarılmıştır.
Hareketli kumaşların kullanıldığı Aramışş elbiselerinde uçuşan etekler, pileseler ve bolca kullanılan dantel detayları ise bayanların fark yaratmalarında kolaylık sağlıyor. Ve tesettür giyimde de şıklığın gerçekleşebileceğini elbise kanıtlıyor.
Farklı görünmek ve her mevsim güzel giyinmek isteyen bayanları düşünerek tasarlanan elbise modellerine şöyle bir göz attığımızda öne çıkan modeller içinde renkler birbiri ile oldukça güzel bir uyum sağlayarak bütünlük oluşturulmuş. Düz renkler olduğu kadar leopar desenler puantiyelerde kullanılarak elbiseden çok etek bluz görüntüsü verilmiş. Bu şekilde giyilecek elbise ile kullanılacak ayakkabı ve şal da bayanların güzelliklerine ayrı bir güzellik ve zerafet katacaktır.
Tek renk elbise modelleri içinde ise yakalarda genelde dantel, fırfır ve düğmelerle yapılmış detaylar ile süslenerek elbisenin sadeliğine biraz daha hareket getirilmiş. Bel kısmında ise kemer kullanılarak farklı bir görüntü oluşturulmaya çalışılmış. Her zaman rahatlıkla kullanılacak olan elbise modelleri online olarakta satın alma imkanı sunması bir çok bayanın Aramiss’ten alışveriş yapma ayrıcalığını yakalaması sağlanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ