Tesettür Ay

2017 tesettür Kaban Modelleri

2017 tesettür Kaban Modelleri

Kış aylarında hemen hemen her insan kaban ve mont giymektedir.

Bu kaban ve montlar kişiden kişiye değişiklik gösteren ürünler olmaktadır. Özellikle bayan ve erkekler bakımından model olarak çok büyük farklılıkları vardır.

Bu modellerden en çok kadınlar yararlanmaktadır. Çünkü onların özellikle tesettürlü bayanların model seçenekleri oldukça fazladır. 2017 tesettür Kaban Modelleri bilindiği üzere tesettürlü kadınlara yönelik kaban modelleridir. Ama hemen hemen her kadın bu modellerden yararlanmaktadır.

Bu modeller renk çeşitlerine ve desenli modellerine göre farklılık göstermektedir. Sade renk üzerine değişik desen motifleri yapılarak satışa sunulan bu kabanlar son derece zarif ürünlerdir.

2017 Tesettür Kaban Fiyatları

Fiyatları bakımından ise 189 – 300 TL arasında modellerine göre değişmektedir. 2017 tesettür Kaban Modelleri uzun ve aynı pardesü biçimindedir.

Tesettürlü bayanların oldukça tercih ettikleri ürünlerdir. Kaban modelleri bayanların iç kıyafetlerinin üzerine giyildiği için onlara uyumlu olmak zorundadır. Kadınların tercihlerine genel de bu yönde olmaktadır. Tesettürlü bayanların model seçenekleri de bu yüzden oldukça fazladır. 2017 tesettür Kaban modelleri olarak yeni sezonda uzun modeller de ortaya çıkacaktır.

Uzun modellerden kasıt tıpkı ferace giyim gibi olan modeller olmasıdır. Artık uzun modeller son zamanlarda daha fazla tutulmaktadır. Tesettürlü bayanların model seçenekleri olarak uzun kaban modelleri de ortaya çıkmıştır. Kısa kabanlardan daha çok artık kadınlar yukarıda da belirttiğimiz gibi uzun kaban modellerini tercih etmektedir.

Özellikle 2017 tesettür kaban sezonu için tasarımcı Rabia Şamlı’nın çıkarmış olduğu ve büyük ilgi gören portatif kürklü kabanları dikkat çekmektedir, tesettür kaban’ları hem kürklü hem kürksüz olarak giymek mükün olduğundan bir çok tesettürlü bayanın ilgisini çekmektedir, camel, mürdüm, vizon, pudra ve siyah renkleri ile 2017 tesettür kaban sezonuna damga vuracak olan Rabia Şamlı tasarımlı tesettür kabanlar şimdiden bir çok kapalı bayanların gardroplarını süsledi.

Bu modeller kadınların oldukça çok sevdikleri ve genel de kıyafetleri ile uyumlu olarak aldıkları modeller olmaktadır. Artık kadınlar kaban alırken bile kıyafetlerine uygun modelleri tercih etmektedir. Bazı kabanlarda cep yok iken bazılarında ise vardır. Bu aslında bir tercih meselesidir. Yeni üretilen modeller de çoğunlukla buna göre üretilmektedir. Müşterilerin istek ve arzuları oldukça önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aylin dedi ki:

    Kurklu kabanın fıyatı ne kadar

BİR YORUM YAZ