Tesettür Ay

2017 Mevra Tesettür giyim modelleri

2017  Mevra Tesettür giyim modelleri

2017  Mevra Tesettür giyim modelleri

2017 yılında Mevra Tesettür giyim modelleri sıra dışı bir tarza bürünüyor. Mevra tesettür giyimde hem sportif şıklığı hem de klasik şıklığı bir arada sunuyor.

Mevra genel anlamda çoğu markadan farklı bir tasarım yolunda ilerliyor. 2017 yılında tunik modellerini çizgili şekilde üretmesi bekleniyor. Abiyelerin balık model olarak üretilmesi planlanmaktadır. Aynı zamanda Mevra ürettiği kıyafetlerde soft mavi ve soft pembe renklerini kullanacak. Aynı zamanda gündelik hayatınızda giyebileceğiniz tiril tiril elbiselerde Mevra’nın koleksiyonunda sizleri bekliyor. Oluşan uzun davet zincirleri içinde birbirinden şık kıyafetlerde sizleri bekliyor. Elbiseler, abiyeler derken Mevra’nın sokak stili tarzını da unutmamak gerekir. Okul, alışveriş ve buluşmalar için uygun bir tarzla ürettiği sokak stili genelde gömlekleri kapsamaktadır. Bunların yanında Mevra farklı çizgisini koruyarak diğer markalara göre farklı bir tasarımla çıkacak.

Mevra 2017 Modelleri

jessa-tulum-gri-4073-41-B

Mevra genel anlamda sportif şıklığa önem veren bir marka. Abiyelerinde klasik şıklığa değinen fakat onun dışında tunik, gömlek, elbise gibi konularda genelde sportif bir tarzdan yana. Özellikle gençlerin dikkatini çeken tasarımlarda Mevra desenlerede çok önem vermektedir. Kıyafetlerde özellikle desenlerin kalabalık yapmasını istemeyen Mevra hafif ve sade desenler kullanılmasından yana. Bu konuda hem sade hem sportif giymek isteyenler Mevranın 2017 koleksiyonuna bir göz atabilirler. Mevra özellikle tuniklerde değişik bir tarz getirmeyi planlıyor. Bu tarzın temelleri bu yıldan itibaren atılmaya başlandığını söylesek yalan olmaz. Bu yıl tuniklerinin bazılarında çizgi kullanan Mevra bunu da pantolonlarıyla çok güzel kombinleyebildi.2017 yılında Mevra’nın tesettür giyim alanına katkılarının gerçekten çok fazla olacağını yapacağı tasarım değişiklikleriyle göreceğiz. Müşterilerin önüne sunulacak tasarımlarda fark yaratma konusunda Mevra çok iddialı bir marka. Özellikle mezuniyet dönemleri içinde Mevra’nın çalışmalar yaptığını belirtmekte fayda var.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ