Tesettür Ay

2017 Al-Marwah Tesettür giyim modelleri

2017  Al-Marwah Tesettür giyim modelleri

2017 yılına tesettür giyimde hızlı girmesi beklenen markalardan biride Al-Marwah. Renkli modellerle dikkat çeken Al-Marwah rakiplerini üzeceğe benziyor. Al-Marwah ürünlerini, özel kumaşlarla usta tasarımcılar hazırlıyor.Hepsi birbirinden şık olan kap, tunik, elbise, hırka ve gömlek modelleriyle Al-Marwah tesettür giyim sektöründe ilerlemesini sürdürüyor.

Al-Marwah’ın en çok tercih edilme sebebi uzun elbiseler

Al-Marwah Tesettür Giyim - 14

Al-Marwah’ın ürünlerinin tamamen tesettürlü bayanların isteklerini karşılayacak şekilde yapılması kullanıcı kitlesini her geçen gün daha fazla arttırıyor. Al-Marwah ürünlerinin desenleri de büyük bir ustalıkla hazırlanmaktadır. Aynı zamanda Al-Marwah kaplarda çok hoş bir görünüm sağlamaktadır. Ürünlerin renkli olması ayrıca bir hava katmıştır.

Sektörde eski olmamasına rağmen büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Al-Marwah bunu kaliteli ve özgün olmasına borçlu. 2017 yılında da kaliteden ödün vermeden müşterilerine Al-Marwah farkını yaratacak kıyafetler üretmeyi planlıyor. 2017 yılında önceki yıllarda olduğu gibi yine desenli kıyafetlerin tercih edileceği düşünülüyor.

Al-Marwah her geçen gün kullanıcı kazanmaya devam ediyor

Al-Marwah Tesettür Giyim - 15

Değişik tarzda kıyafetleri ve ayrı bir hava katan desenleri ile müşterilerine değişik bir tarz sağlamayı hedefliyor. Kıyafetler genellikle genç kesime uygun şekilde tasarlanmış. Al-Marwah yelekler ve kap konusunda ayrı bir yere sahiptir diyebiliriz. Özellikle yeleklerinde değişik modellerlini diğerlerinden farklı olmasını sağlıyor. Al-Marwah markasında Tesettürlü bütün bayanların tarzlarına uygun kıyafet bulunmaktadır.özellikle klasik tarzlardan sıkılanlara hitap eden marka salaş modellerden etnik modellere, bohem giyim sitilinden klasik tarza birçok çeşitlilik size sunuluyor.

Al-Marwah markasında 2017 sezonu için dikkat çeken nokta ise diğer markalar göre daha canlı ve farklı renkler kullanılması. Renk kullanmaktan çekinmeyen marka 2017 sezonunda en çok kullandığı renkler saks, sarı, fuşya ve mor olarak dikkat çekiyor. Al-Marwah ile istediğiniz zaman spor olmanın istediğiniz zaman şık olmanın keyfini çıkarın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ