Tesettür Ay

2016 Yılının En Güzel Tesettür Abiyeleri

2016 Yılının En Güzel Tesettür Abiyeleri

Tesettür abiyelerinde trend ürünler

2016 yılında katılacağınız davetleri güzel kılmaya yardımcı olacak tesettür abiye modelleri, en yeni halleri ile vitrinleri dolduruyor. 2016 yılının en güzel tesettür abiyeleri, şık ve zarif halleri ile beğeni kazanıyor. Her yaşa hitap eden elegan modeller bulmak mümkündür. Markaların ve modacıların etkisi ile ürünlerde modernlik yakalamak kolay oluyor.

tesettur-abiye

Zarifliği ön planda tutan abiye modelleri

Kendi nişanınızda tercih edebileceğiniz ve katılacağınız özel davetlerde güvenle tercih edebileceğiniz abiye modelleridir. 2016 yılının en güzel tesettür abiyeleri arasında zarif ürünler, kadınsı halleri ile dikkat çekiyor. Sizi narin bir çiçek edasına sokacak olan bu ürünleri tercih etmekten pişman olmayacaksınız.

2016-abiye-tesettur

Tesettür abiyelerinde trend olan pelerinli modeller

Tüm dünyada 2016 yılın modasında etki oluşturan pelerinler, tesettür abiye modellerini de etkisi altında bırakır. 2016 yılında bayanların en çok tercih edeceği ve kullanmaktan son derece mutlu olacağı bu ürünler, zarafeti ile sizi simgeleyecektir. Tül ve dantel detaylarının kullanıldığı ürünlere yönelmeniz, modaya olan uyumunuzu artırmada iyi bir fikir olur.

tesettur-moda

Şifon tesettür abiye modelleri

Abiye ürünlerinde bu yıl şifon kumaş kullanılan modeller çok trenddir. 2016 yılının en güzel tesettür abiyeleri arasında dünya modasını uyumlu olan bu modeller vardır. Özellikle de etek kısmında şifon ve tül kullanılan modeller fazla miktarda ilgi görür. Şık olurken bir taraftan da modaya uymak isteyenlere önerilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Feride dedi ki:

    Fuşya renkli abiyeler çok güzel oluyorlar yaaa

BİR YORUM YAZ