Tesettür Ay

2016 Tesettür Elbise Modelleri

2016 Tesettür Elbise Modelleri

 Bir elbise modelinin değişmesi için birçok özelliklerin olması gerekiyor, fakat tesettür elbise modellerinde, özellikle 2016 yılı modellerinde daha fazla kemerli modeller tasarlanmıştır. Bir elbisenin tesettürlü bir modelde olması için, uzun olması ve kolların uzun olması gerekmektedir. Bunun üstüne kadın bir eşarp takıyor ve size bir tesettürlü giyim takımı hazır oluyor. 2016 yılındaki tesettürlü elbise modellerinde kemerli olmaları haricinde, herhangi bir farklılık var mı diye soracak olursanız, aslında yok. İstediğiniz bütün renklerde elbise bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra mat veya parlak ya da yarı mat veya yarı parlak şeklinde bütün renk tonlarını bulabilirsiniz. Elbisenin tesettürlü olması için sadece uzun olmasına dikkat edeceksiniz.

 

Peki, tesettürlü giyinen kadınlar yaz aylarında o kadar uzun elbise ile nasıl dayanıyor diye merak ediyorsanız, şöyle bilgi verelim, yaz veya bahar aylarında giyilebilecek kumaşlardan üretildiklerinden dolayı, sıkıntı yaşamadan giyebiliyorlar. Bazen mağazalarda elbise ve eşarp bir takım olarak satılabiliyor, bazen ise elbise ve eşarp takımını siz yaratmak zorunda kalabilirsiniz ki birçok kadın kendi takımını oluşturmayı daha fazla tercih ediyor. Hatta bir tane elbise ile birkaç tane eşarp alabiliyor. Bu tamamen kadının kendi tercihleridir, fakat farklı alışveriş tekniklerini kullanabiliyor. Eğer isterse internet üzerinden de alışveriş yapabilmektedir ki tesettür elbise alışverişi çok zor değil. Sadece hangi modeli istediğine ve hangi rengi giymek istediğine bakacak.

 

2016 yılında birçok tesettür elbise modelleri bulabilirsiniz. Elbisenin tasarımında yeter ki kadının sadece yüzü ve elleri görünsün. Farklı renklerde, farklı desenlerde, hatta farklı dokunuşlarda elbise modelleri bulabilirsiniz. Nasıl bir elbisenin arandığı tamamen kadına göre değişmektedir. Düz bir elbise arayabilir veya düz ve dantelli olabilir ya da farklı bir dokunun olduğu bir elbise olabilir. Parlak ya da mat bir renkte elbise olabilir ya da biraz kıvrımların olduğu bir elbise olabilir. Bu yıl birçok farklı tesettürlü elbise modelleri tasarlandı ve hepsi de çok fazla ilgi gördü. Tesettürlü bir elbisede eğer biraz daha gösterişli olsun isterseniz, bütün tesettürlü giyim kurallarına uyan, fakat aynı zamanda sizi kadın olarak gösteren elbiseleri alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Fisun Karadağ dedi ki:

    elbiseler iyi gözüküyor nasıl sipariş vericez

  2. Kubilay AKGUL dedi ki:

    Modamerve.com un urunleridir. Karistirdiniz sanirim…

  3. Tadmin dedi ki:

    evet ürün satışımız yok zaten kubilay bey sadece tanıtım

BİR YORUM YAZ