Tesettür Ay

2016 Eşarp Modelleri

2016 Eşarp Modelleri

2016 Eşarp Modelleri

   Tesettürlü bir bayanın olmazsa olmazıdır eşarp. Özellikle son yıllarda artan eşarp modelleri yüzünden artık birçok bayan nasıl eşarp giyeceğine karar veremez durumda. 2016 itibariyle bu modeller daha da artmış ve tesettürlü bayanları bekler halde. Ama üzülmeyin, çünkü bu yazımızda nasıl bir eşarp modelini seçmeniz gerektiğini anlatıyor ve size 2016 yaz aylarının en güzel eşarp modellerini sunuyoruz.

2016 eşarp modelleri

Bu sene tesettürlü bayanlar için alışveriş oldukça bereketli geçecek. Elbiseden ayakkabıya, çantadan şala, tunikten eşarba hemen hemen her üründe oldukça bol seçenek bulunmaktadır. 2016 eşarplarının modelleri artık tesettürlü bayanların istekleri doğrultusunda önümüze seriliyor. Renk renk olmasının yanı sıra, rahat kombinlenebilmesi, kaliteli olması, güzel desenleri ve sizi çok daha güzel göstermesi açısından en uygun tercihlerden biridir. Yalnız dikkat etmemiz gereken bir konu var, seçtiğiniz eşarbın hem kaliteli olması, hem cebinizi sarsmaması hem de üstünüzde güzel durması gereklidir.

Yaz sezonunda eşarpların en dikkat çeken özelliği renkleri ve desenleri. Hemen hemen her renkte olması her çeşit kıyafetiniz ile rahat kombinleyebilmenizi sağlayacaktır. Genel olarak desenliler biraz daha revaçta olsa da, düz renk eşarp modelleri de oldukça popüler durumda.

Eşarp modeli seçmekte zorluk yaşayabilirsiniz fakat sizlere bu konuda yardımcı olabilmek için buradayız. Önemli olan, kıyafetlerinizin modelleri, renkleri ve hangi tarz eşarplar ile kombinleyebileceğinizi öğrenmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Sizler için derlediğimiz eşarp modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

2016 eşarp modelleri

2016 yesil eşarp modeli

2016 eşarp modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hande Kuzu dedi ki:

    yazın eşarplar daha iyi oluyor ya 2.resımdeki süpermiş

BİR YORUM YAZ